Kadra seniorów wiosna 2020 - ubyli. Dziękujemy!

Kadra seniorów wiosna 2020 - ubyli. Dziękujemy!

Siedmiu zawodników, którzy reprezentowali zespół Huraganu jesienią nie zobaczmy w rundzie rewanżnowej sezonu 2019/20. Cełej siódemce dziękujemy za dłuższe bądź krótsze reprezentowanie czerwno-czarnych barw. Część graczy została lub zostanie wypożyczona, część z różnych przyczyn musiała zawiesić treningi stąd liczymy, że niedługo się jeszcze spotkamy!

Z przyczyn osobistych treningi zawiesić musiała trójka graczy. Damian Gocałek, Mikołaj SzymochaBartosz Stasiak na ten moment co najmniej pół roku nie będą rywalizować na piłkarskiej murawie.

Na wypożyczeniach rundę wiosenną spędzą z kolei Mikołaj RatajczakMikołaj Słomczewski oraz Mateusz Pawłowski. Pierwszy wzmocnił odradzającą się A-klasową Polonię Poznań, drugi cały okres przygotowawczy trenował z naszym ligowym rywalem Czarnymi Czerniejewo, trzeci zagra w zespole z klasy okręgowej Meblorzu Swarzędz.

Na ten moment niewyjaśniona jest kwestia Bartłomieja Kubickiego, który od początku roku trenował z Orkanem Konarzewo rywalizującym w klasie okręgowej. W trakcie minionej rundy do Lubońskiego KS trafił również Sebastian Maćkowski.

Statystyki zawodników drużyny seniorów dostępne tutaj. Kadrę seniorów zobaczyć można tutaj. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej 
 • Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing
  2 lutego 2024 r.
  Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing

  Dwa tygodnie okresu przygotowawczego mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Huraganiści zaliczyli w tym czasie sześć intensywnych jednostek treningowych.

  więcej 
 • Seniorzy wrócili do treningów
  22 stycznia 2024 r.
  Seniorzy wrócili do treningów

  W poniedziałek 22 stycznia na pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego spotkali się seniorzy naszego klubu. Zajęcia poprzedziło spotkanie organizacyjne na którym trener Damian Ludwiczak przedstawił plan działań na najbliższe osiem tygodni pracy.

  więcej