Maciej Jakubek drugim zimowym nabytkiem

Maciej Jakubek drugim zimowym nabytkiem

24-letni ofensywny zawodnik Maciej Jakubek jest drugim nowym, prezentowanym zawodnikiem drużyny seniorów Huraganu w zimowym okienku transferowym.

Wychowanek Lidera Swarzędz poza jednym sezonem w IV-ligowej Kotwicy Kórnik całą dotychczasową przygodę z piłką związany był ze swoim macierzystym klubem.

"Dziki" w rundzie jesiennej trwającego sezonu zdobył 18 (17 liga, 1 pp) bramek dla swojego byłego klubu, aktualnie trzeciego zespołu klasy okręgowej. W pięciu sezonach w seniorach Lidera, w 82 meczach, 62 razy wpisywał się na listę strzelców.  

Zawodnik trenował z pierwszą drużyną HP od połowy stycznia, wziął udział w zgrupowaniu w Słubicach i nie zagrał tylko w ostatnim sparingu z Piastem.

Witamy na pokładzie i życzmy owocnej rundy w czerwono-czarnych barwach! (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu
  20 lutego 2024 r.
  Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu

  33-letni trener, który przez ostatnie sześć lat pracował w Unii Janikowo wzmocnił kadrę szkoleniową naszego klubu. Posiadający licencję UEFA A szkoleniowiec będzie w Huraganie pełnił dwie funkcje.

  więcej 
 • Kadra seniorów - przybyli
  3 sierpnia 2023 r.
  Kadra seniorów - przybyli

  Znana jest kadra seniorów naszego klubu, która przystąpi do ligowej rywalizacji już w najbliższą sobotę. Do drużyny na stałe dołączyło siedmioro nowych zawodników oraz jeden junior.

  Łącznie kadra pierwszego zespołu liczy 26 osób.

  więcej 
 • Kadra seniorów - ubyli
  1 sierpnia 2023 r.
  Kadra seniorów - ubyli

  Siedmioro zawodników będących na stałe w kadrze HP w rundzie wiosennej minionego sezonu nie zobaczmy jesienią w drużynie Huraganu. 

  Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące "wychodzących" ruchów kadrowych w zespole seniorów.

  więcej