Sponsorzy - sponsor - Talar Geodezja

 • Talar Geodezja
 • Talar Geodezja

  Wśród Sponsorów naszego klubu znajduje się firma świadcząca profesjonalne usługi geodezyjne m.in. na terenie powiatu poznańskiego szczególnie w Swarzędzu i Poznaniu. Jesteśmy wdzięczni, że przedsiębiorcy z różnych lokalizacji oraz branży, łączą się w jednej sprawie: wsparcia naszego piłkarskiego stowarzyszenia. 

  TALAR Geodezja jest przedsiębiorstwem prowadzonym przez inż. Michała Gromadzińskiego. W ramach swoich usług firma oferuje pomiary geodezyjne oraz prace kartograficzne czy sporządzanie dokumentów do celów prawnych. Oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

  Klienci indywidualni mogą zgłosić się do tej firmy między innymi w celach stworzenia mapy do celów projektowych, podziału nieruchomości czy wytyczenia obiektów budowlanych. Dla tych drugich TALAR Geodezja otwiera się na geodezyjną obsługę budowy czy inwentaryzację architektoniczną. Usługi dla klientów biznesowych świadczone są na terenie całego kraju, natomiast dla indywidualnych głównie w Poznaniu i Swarzędzu. 

  Prawie 10-letnie doświadczenie na rynku oraz setki realizacji sprawiają, że z usług firmy TALAR Geodezja korzysta wielu klientów. Jesteśmy pewni, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient, mógłby zgłosić się do tego przedsiębiorstwa, by uzyskać fachowe porady na temat przeprowadzanych prac budowlanych oraz skorzystać z profesjonalnych usług geodezyjnych. W efekcie wszyscy będą zadowoleni. 

  Podobne wibracje odczuwa każda osoba związana z Huraganem Pobiedziska, mając świadomość tego, że ma wsparcie przedsiębiorców z różnych miejsc w Polsce. Jesteśmy bardzo wdzięczni firmie TALAR Geodezja za okazywane wsparcie i jednocześnie zachęcamy do korzystania z usług tej firmy.

 powrót