Seniorski raport zdrowotny

Seniorski raport zdrowotny

Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

Jak już informowaliśmy operację ma za sobą Daniel Brylewski, który na początku roku zerwał więzadła w kolanie. Pomimo sprawnej rehabilitacji, bardzo dużych i szybkich postępów "Bryla" wiosną na boisku nie zobaczmy na pewno.

Maciej Ratajski od zeszłego tygodnia zmaga się z urazem pleców/karku. Liczymy jednak na szybki powrót do zajęć naszego doświadczonego defensora. Od początku przygotowań nie trenuje Sergiusz Kaźmierczak, który musiał poddać się zabiegowi kręgosłupa. "Serek" do treningów wrócić ma na początku marca.

W tym tygodniu do zajęć wrócił Marcin Jędrzejczak, który w pierwszym sparingu z Meblorzem doznał skręcenie stawu skokowego. Niestety tego samego urazu w ostatnim pojedynku z Wartą Poznań nabawił się Maciej Jakubek, który odpoczywał będzie ok. 2 tygodnie.

Przesuwa się niestety powrót najlepszego snajpera HP ostatnich lat Pawła Piceluka. 35-letni napastnik zerwania więzadeł w kolanie nabawił się w maju ubiegłego roku. "Picel" ma wrócić na boisko w marcu/kwietniu.

W najbliższą sobotę Huraganiści zmierzą się z liderem klasy okręgowej UKS Śrem. Dokładny terminarz gier kontrolnych dostępny jest tutaj. (gk)​

 powrót

Podobne Newsy

 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing
  2 lutego 2024 r.
  Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing

  Dwa tygodnie okresu przygotowawczego mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Huraganiści zaliczyli w tym czasie sześć intensywnych jednostek treningowych.

  więcej 
 • Seniorzy wrócili do treningów
  22 stycznia 2024 r.
  Seniorzy wrócili do treningów

  W poniedziałek 22 stycznia na pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego spotkali się seniorzy naszego klubu. Zajęcia poprzedziło spotkanie organizacyjne na którym trener Damian Ludwiczak przedstawił plan działań na najbliższe osiem tygodni pracy.

  więcej