Akademia na ostatniej ligowej prostej

Akademia na ostatniej ligowej prostej

Ostatnie ligowe kolejki mają do rozegrania nasze zespoły. Ostatnią drużyną która wybiegnie na boisko będzie zespół orlików, który 15 listopada na wyjeździe zagra z Polonią Środa. Na boisku o punkty w tym roku nie powalczą już rezerwy, które w poprzedni weekend zakończyły rundę jesienną.

W miniony weekend na boisku zameldowały się wszystkie drużyny biorące udział w ligowych rozgrywkach. Rezerwy udaną rundę jesienną przypieczętowali wygraną na boisku w Ryczywole z Tornadem Tarnowo. Huraganiści wygrali 6:2 (4:1) i po 11. kolejkach zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli. Bramki w meczu z Tornadem strzelali Marcin Jesionkowski (2), Dominik Drążek, Adam Ostajewski, Jakub Maciejewski oraz Stanisław Snuszka.

Również zwycięsko ze swojego pojedynku wyszli juniorzy. Drużyna trenerów Adama Stachowiaka i Krystiana Zielińskiego wygrała u siebie z Sucharami Suchy Las 6:3 (3:1). Cztery gole strzelił Krzysztof Klimczak, po jednym Michał Wójcik i Sergiusz Kaźmierczak. Huraganiści, którzy wskoczyli na drugie miejsce w 7 meczach strzelili aż 31 bramek.

W miniony wtorek swój mecz rozegrał zespół młodzików. Na własnym terenie Pobiedziszczanie przegrali po trudnym meczu z liderem tabeli Pelikanem Niechanowo 1:5 pomimo tego, że do przerwy był remis 1:1. Honorowego gola dającego remis strzelił Oliwier Kluczyński.

Zespół orlików z kolei rozegrał dobre mecz, prowadząc już z Unią Swarzędz 3:0, lecz druga faza meczu należała do gości, którzy ostatecznie wygrali 5:3. Bramki dla czerwono-czarnych strzelili Jakub Sudoł (2) i Jakub Rogowski. W środę z kolei zespół Macieja Olejniczaka wziął udział w konsultacji szkoleniowej WZPN, która odbyła się w Swarzędzu.

Kolejny bardzo udany turniej mają za sobą nasze żaczki. Drużyna robiąca spore postępy uczestniczyła w kolejnym wyjazdowym turnieju, który odbył się w Gnieźnie. Najmłodsi Huraganiści zaprezentowali się na tle rówieśników z innych klubów bardzo dobrze i zebrali kolejne jakże istotne doświadczenie w sportowej rywalizacji! 

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! Terminarze, tabele oraz kadry drużyn w zakładce Akademia.

Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt(gk)

 powrót

Podobne Newsy