"Brylu" po udanej operacji!

21-letni Daniel Brylewski, który w ćwierćfinałowym meczu Okręgowego PP doznał poważnej kontuzji jest już po operacji. Zerwanie więzadeł krzyżowych przednich, pobocznych, uszkodzenie łąkotki oraz chrząstki stawowej kolana - taką diagnozę postawili lekarze po wykonaniu rezonansu magnetycznego.

Przypomnijmy, że poważnej kontuzji zawodnik nabawił się w 38 minucie spotkania, na połowie przeciwnika. Mecz z Gromem Plewiska Huraganiści wygrali 2:1.

Ponad 2-godzinną operację zakończoną powodzeniem przeprowadził lekarz reprezentacji Polski w piłce nożnej, doktor Jacek Jaroszewski w Poznańskiej klinice Endomedical.

Po kilku dniowym pobycie w szpitalu "Brylu" wrócił do domu, a po ok. 14. dniach od operacji rozpocznie rehabilitację. Na ten moment, przewidywany powrót na boisko możliwy będzie po ok. 8-10 miesiącach.

Życzymy jak najszybszego powrotu do przede wszystkim zdrowia oraz dużo wytrwałości! (gk)