Damian Ludwiczak nowym trenerem pierwszej drużyny

Damian Ludwiczak nowym trenerem pierwszej drużyny

Pracujący ostatnio na piątoligowym froncie Damian Ludwiczak ze Swarzędza zastąpił na stanowisku trenera drużyny seniorów dotychczasowego sternika HP Pawła Kutynię, który po zakończeniu rundy jesiennej zrezygnował z przyczyn osobistych z prowadzenia zespołu.

38-letni szkoleniowiec posiada 6-letnie doświadczenie w pracy z seniorskimi zespołami. Przez ostatnie 3,5 roku z sukcesami kierował aktualnie V-ligowym Meblorzem Swarzędz (awans do V ligi, gra w barażach o awans do IV ligi) z którego przechodzi do Huraganu. Wcześniej przez dwa sezony był asystentem w III-ligowej Unii Swarzędz i pół roku w Mieszku Gniezno (również III liga).

W trakcie swojej piłkarskiej przygody trener posiadający od 2018 roku licencję UFEA A bronił braw m.in. Warty Poznań i Unii Swarzędz. Wiosną sezonu 2015/16 zaliczył kilka występów w barwach HP, ale kontuzja uniemożliwiła dalszą rywalizację na zielonej murawie.

Pierwszy trening z nowym trenerem seniorzy HP zaliczą 17 stycznia. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej