Dobrze nastawione celowniki

Młodzi Huraganiści po raz kolejny dobrze zaprezentowali się podczas minionego weekendu. W trzech meczach zdobyli aż szesnaście bramek.

Najwięcej, bo aż 9 goli, zaaplikowali swoim rywalom trampkarze, którzy pokonali Kotwicę Kórnik 9:4.

Bramki dla podopiecznych trenera Andrzeja Rittera zdobyli Kryspin Kaźmierczak (5), oraz po jednej Szymon Meisner, Mateusz Stelmaszak, Łukasz Kusztelski oraz Oliwier Kluczyński.

Świetną drugą połowę spotkania zanotowali juniorzy. Do przerwy remisowali z gośćmi z Lubońskiego KS 1:1. Warto dodać, że to przyjezdni jako pierwsi zdobyli bramkę. Zawodnicy trenera Adama Stachowiaka zanotowali imponujący powrót, ostatecznie wygrywając spotkanie 5:1. Strzelcami bramek byli Dawid Cieśla oraz Dawid Górzyński (po dwie), a także Antoni Misiur.

Niewiele zabrakło młodzikom do zwycięstwa przeciwko ekipie Polonii Środa Wielkopolska. W drugiej minucie doliczonego czasu gry gospodarze wykorzystali rzut karny, ustalając wynik spotkania na 2:2. Bramki dla Huraganu zdobyli Aleksander Cybowski oraz Dominik Pawlak.

Kolejny turniej mają za sobą orlicy. Tym razem nasz zespół udał się do Witkowa, gdzie mierzył się z takimi drużynami jak AF 92 Witkowo, Mieszko Gniezno oraz Pelikan Niechanowo. Cieszy duża liczba zdobytych bramek, a także odważnych pojedynków 1x1.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)