Drugi weekend rywalizacji drużyn akademii za nami

Drugi weekend rywalizacji drużyn akademii za nami

W pierwszy weekend września, trzy nasze zespoły rywalizowały w ramach rozgrywek organizowanych przez WZPN. Wszystkie mecze zakończyły się różnicą zaledwie jednej bramki, aczkolwiek tylko trampkarze zainkasowali komplet punktów.

Podopieczni trenera Andrzeja Rittera gościli w Murowanej Goślinie, gdzie po bardzo ciekawym meczu pokonali gospodarzy 4:3. Końcówka meczu była bardzo emocjonująca.

Huraganiści prowadzili już 4:0, jednak goście bardzo szybko zdobyli 3 bramki i do końca nasi trampkarze musieli walczyć o utrzymanie skutecznego wyniku. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Kryspin Kaźmierczak (2) oraz Mateusz Stelmaszak i Mateusz Krąkowski.

Zbliżony przebieg do meczu trampkarzy zobaczyli kibicie, oglądający mecz młodzika. Mieszko Gniezno w roli gościa prowadził już 3:0 w Pobiedziskach, ale szybko zdobyte 2 bramki wlały nadzieję na korzystny wynik. Niestety, mecz zakończył się naszą porażką 2:3, a do siatki rywali trafiali Dominik Pawlak oraz Ignacy Kaufman.

Minimalną porażkę odnieśli juniorzy, którzy w roli gospodarza podejmowali GKS Dopiewo. Jedyna bramka w tym meczu padła dla gości w 31 minucie. Pomimo wielu sytuacji z obu stron wynik nie uległ już zmianie.

Kolejny weekend to kolejna dawka emocji. Do gry wkraczają również zespoły orlika i żaka, którzy w ramach towarzyskich turniejów będą rywalizować ze swoimi rówieśnikami.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Powstanie nowa drużyna dzieci z roczników 2016 i 2017
  28 września 2022 r.
  Powstanie nowa drużyna dzieci z roczników 2016 i 2017

  Od listopada tego roku w naszym klubie rozpocznie treningi drużyna skrzatów, czyli dzieci urodzonych w latach 2016 2017. Będzie to ósmy zespół trenujący w strukturach HP (seniorzy, juniorzy, trampkarz, trampkarz2, młodzik, orlik, żak oraz skrzat)!

  więcej 
 • Juniorzy z kolejnym zwycięstwem
  20 września 2022 r.
  Juniorzy z kolejnym zwycięstwem

  Ostatnia kolejka w wykonaniu drużyn młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska była niestety daleka od pięknej złotej polskiej jesieni.

  Z drużyn walczących o punkty, tylko juniorzy zainkasowali pełną pulę.

  więcej 
 • Najmłodsi wkroczyli do turniejowej rywalizacji
  13 września 2022 r.
  Najmłodsi wkroczyli do turniejowej rywalizacji

  W mijający weekend o ligowe punkty walczyli trampkarze. Swoje turnieje rozegrały również zespoły orlika i żaka, jednak w tych kategoriach wiekowych Wielkopolski Związek Piłki Nożnej nie prowadzi ewidencji wyników.

  więcej