Dwa tygodnie przygotowań za nami

Dwa tygodnie przygotowań za nami

Dwa tygodnie okresu przygotowań mają za sobą seniorzy naszego klubu.

Czerwono-czarni zaliczyli m.in. dwie sesje spinningowe czy zajęcia na pełnowymiarowym boisku w Poznaniu.

W tym tygodniu Huraganistów czekają dwa sparingi. Już w poniedziałek 31.01 o dość nietypowej godzinie godzinie (20:30) rywalem podopiecznych trenera Kutyni będzie V-ligowy zespół Wiary Lecha Poznań. Mecz rozegrany zostanie „pod balonem” przy ulicy Bułgarskiej.

W sobotę z kolei w Trzemesznie o godzinie 15. przeciwnikiem będzie reprezentant kujawsko-pomorskiej IV ligi – Lech Rypin.

Do kadry pierwszej drużyny włączona została trójka wyróżniających juniorów Michał Śnieciński, Dawid Górzyński oraz Kacper Kalczyński (wszyscy po 17 lat). Z zespołem trenuje również 19-letni wychowanek HP obrońca Olivier Strosin, który ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Victorii Września.

Terminarz gier kontrolnych dostępny poniżej i tutaj. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej 
 • Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing
  2 lutego 2024 r.
  Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing

  Dwa tygodnie okresu przygotowawczego mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Huraganiści zaliczyli w tym czasie sześć intensywnych jednostek treningowych.

  więcej 
 • Seniorzy wrócili do treningów
  22 stycznia 2024 r.
  Seniorzy wrócili do treningów

  W poniedziałek 22 stycznia na pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego spotkali się seniorzy naszego klubu. Zajęcia poprzedziło spotkanie organizacyjne na którym trener Damian Ludwiczak przedstawił plan działań na najbliższe osiem tygodni pracy.

  więcej