Firma MIR-RAD dołącza do grona sponsorów!

Firma MIR-RAD dołącza do grona sponsorów!

Mieszcząca się w oddalonym od Pobiedzisk 4 kilometry Węglewie firma MIR-RAD Pana Mirosława Godka dołączyła do grona sponsorów naszego klubu!

Cieszymy się niezmiernie, że "kadra" naszych sponsorów staję coraz "szersza". Mamy również nadzieję, że to nie koniec i w najbliższym czasie klub wsparty zostanie kolejnymi firmami z terenu naszej Gminy!

Nasz nowy sponsor zajmuję się naprawą oraz produkcją m.in. maszyn rolniczych takich jak przyczepy czy rozsiewacze taśmowe. MIR-RAD produkuje również układarki do poboczy, równiarki ciągnikowe, pługi do śniegu oraz burty do przyczep. 

W swojej ofercie ma także usługi takie jak spawanie MIG/MAG/TIG/DC, piaskowanie czy gięcie. Podejmuje się także realizacji indywidualnych zamówień klienta.

MIR-RAD to pasja połączona z doświadczeniem właścicieli, którzy od 30 lat zajmują się serwisem pojazdów mechanicznych. Z roku na rok firma poszerza swój asortyment, tworząc produkty oparte o najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiając na wytrzymałość i trwałość.

Zachęcamy do odwiedzin strony internetowej firmy www.mirrad.pl oraz polubienia profilu na facebook Mir-Rad. Chcesz również wspierać Huragan? Zapraszamy do kontaktu(gk)

Huragan Pobiedziska

 powrót

Podobne Newsy