Grad młodzieżowych goli!

Grad młodzieżowych goli!

Trzy z czterech meczów rozegranych w ramach rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej zakończyły się zwycięstwami młodzieżowych drużyn Huraganu Pobiedziska.

Cztery drużyny naszej Akademii strzeliły w miniony weekend aż 22 gole!

Sobota rozpoczęła się od minimalnej porażki zespołu U12 z Unią II Swarzędz. Po wyrównanym meczu goście wyjechali z Pobiedzisk z 3 punktami, wygrywając 3:2. Bramki dla Huraganu zdobyli Bruno Fabiański, oraz zawodnik ze Swarzędza notując tym samym bramkę samobójczą.

Drugi sobotni mecz to zdecydowane zwycięstwo zespołu U16 oraz popis umiejętności strzeleckich Sergiusza Kaźmierczaka. Huragan wygrał 9:0 do z Błękitnymi Owińska, a 6 bramek zdobył wspomniany zawodnik. Dodatkowo trafienia zanotowali Dawid Cieśla, Piotr Treumann oraz Michał Maciejewski.

Na zakończenie sobotnich zmagań na własnym terenie drużyna U10 pokonała Pelikan Niechanowo 6:1. W tym meczu dwóch zawodników zaliczyło dublet: Jakub Sudoł, Tytus Grabski i po jednym golu dołożyli Michał Waliszka i Ignacy Kaufman.

Zespół rezerw pokonał na wyjeździe Lidera Szczytnika Czerniejewskie 5:1. Bramki dla II drużyny zdobywali: Marcin Jesionkowski (2), Wojciech Bissinger, Igor Watras i Maksymilian Janowski.       

Dodatkowo w ramach turnieju WZPN zespół żaków rywalizował w Łopuchowie. Turnieje żaka prowadzone są bez klasyfikacji i tabel. Wystawiliśmy tam dwa zespoły, które łącznie rozegrały 10 meczów.

Warto również zaznaczyć, że w niedzielę w przerwie meczu seniorów Pobiedziskiej publice zaprezentowała się 19-osobowa drużyna Huragan Girls Junior, która po raz pierwszy wystąpiła w trakcie spotkania. Podopieczne Sary Kęsickiej w ponad 4 minutowym występie zaprezentowały się wyśmienicie!

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! Terminarze, tabele oraz kadry drużyn w zakładce Akademia.

Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt(ts)

 powrót

Podobne Newsy