Intensywna seria gier za nasza młodzieżą

Intensywna seria gier za nasza młodzieżą

Za nami kolejne mecze w ramach rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, podczas których nie zabrakło piłkarskich emocji, wielu bramek, a także udanych akcji w wykonaniu naszych zawodników.

Żaki oraz orliki brały udział w turniejach, w których po raz kolejny nie zawiodły rodziców oraz trenerów, rozgrywając bardzo dobre spotkania. Ci pierwsi rywalizowali w Gruszczynie, z kolei drudzy byli gospodarzami zawodów rozegranych na głównym boisku w Pobiedziskach.

Juniorzy stworzyli bardzo emocjonujące widowisko z zespołem Lipna Stęszew, niestety zakończone zwycięstwem gospodarzy 4:3. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu końcowy fragment meczu zdecydował o ostatecznym  wyniku. Zespół gospodarzy był bardziej zdeterminowany w swoich działaniach zarówno w defensywie jak i w akcjach ofensywnych. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Dawid Cieśla, Maksymilian Chomicz oraz Danylo Tyshkevich.

Dobra postawa młodzików przełożyła się na końcowy rezultat pojedynku z zespołem Mieszka Gniezno. Młodzi Huraganiści pomimo tego, że przegrywali już 0:1 zdołali odrobić jednobramkową stratę i wygrać mecz 3:1. Na listę strzelców wpisali się Tytus Grabski oraz dwukrotnie Oliwier Uramowski.

Zgoła odmienny przebieg spotkania miał miejsce podczas meczu trampkarzy w Owińskach. Za sprawą Oliwiera Kluczyńskiego Pobiedziszczanie wyszli na prowadzenie, jednak następnie inicjatywę przejęli gospodarze, ostatecznie wygrywając 5:1.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie weekendu Akademii
  27 maja 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  Wczoraj zakończyła się 7. kolejka ligowa w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dla najmłodszych zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska w kategorii Żaka oraz Skrzata był to ostatni weekend rozgrywek zorganizowanych pod szyldem WZPN w tym sezonie.

  więcej 
 • Podsumowanie 6. kolejki ligowej Akademii
  21 maja 2024 r.
  Podsumowanie 6. kolejki ligowej Akademii

  W miniony weekend odbyła się 6. już kolejka ligowa rundy wiosennej wśród zespołów młodzieżowych Huraganu Pobiedziska.
  Tym samym rozpoczęły się mecze rewanżowe, co zwiastuje, że rozgrywki ligowe zmierzają ku rozstrzygającej fazie!

  więcej 
 • Ligowe zmagania Akademii
  14 maja 2024 r.
  Ligowe zmagania Akademii

  W minioną niedzielę zakończyły się zmagania zespołów młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska, w ramach 5. kolejki ligowej rundy wiosennej sezonu 2023/2024. W ten weekend w rozgrywkach brały udział wszystkie zespoły młodzieżowe, z wyłączeniem zespołu Orlika.

  więcej