Intensywny weekend przed Huraganistami

Intensywny weekend przed Huraganistami

Dwa sparingi w dwa dni rozegrają seniorzy naszego Huraganu. W piątek o godzinie 20:45 w Poznaniu przy ulicy Bułgarskiej rywalem Pobiedziszczan będzie reprezentant V ligi Wiara Lecha Poznań (6. miejsce), a w sobotę o 14. w Swarzędzu lider klasy okręgowej Piast Kobylnica. Będzie to kolejno piąty i szósty sparing czerwono-czarnych.

Pojedynek z Wiarą Lecha w szeregach której występują byli ligowcy Błażej Telichowski oraz Zbigniew Zakrzewski rozegrany zostanie pod tzw. "balonem" na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Bułgarskiej. 

Trener Paweł Kutynia na zaplanowane spotkania desygnował dwie różne "dwunastki". Tym samym zawodnicy z szerokiej kadry pierwszej drużyny będą mieli okazje rozegrać mecz w pełnym wymiarze czasowym. 

Huraganiści w tym tygodniu zaliczyli planowe trzy jednostki treningowe, jedną na orliku w Pobiedziskach i dwie na pełnowymiarowym boisku w Poznaniu. W czwartek rozegrana została gra wewnętrzna w której udział wzięło 25 zawodników pierwszej drużyny HP. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej 
 • Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing
  2 lutego 2024 r.
  Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing

  Dwa tygodnie okresu przygotowawczego mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Huraganiści zaliczyli w tym czasie sześć intensywnych jednostek treningowych.

  więcej 
 • Seniorzy wrócili do treningów
  22 stycznia 2024 r.
  Seniorzy wrócili do treningów

  W poniedziałek 22 stycznia na pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego spotkali się seniorzy naszego klubu. Zajęcia poprzedziło spotkanie organizacyjne na którym trener Damian Ludwiczak przedstawił plan działań na najbliższe osiem tygodni pracy.

  więcej