Intensywny weekend przed Huraganistami

Intensywny weekend przed Huraganistami

Dwa sparingi w dwa dni rozegrają seniorzy naszego Huraganu. W piątek o godzinie 20:45 w Poznaniu przy ulicy Bułgarskiej rywalem Pobiedziszczan będzie reprezentant V ligi Wiara Lecha Poznań (6. miejsce), a w sobotę o 14. w Swarzędzu lider klasy okręgowej Piast Kobylnica. Będzie to kolejno piąty i szósty sparing czerwono-czarnych.

Pojedynek z Wiarą Lecha w szeregach której występują byli ligowcy Błażej Telichowski oraz Zbigniew Zakrzewski rozegrany zostanie pod tzw. "balonem" na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Bułgarskiej. 

Trener Paweł Kutynia na zaplanowane spotkania desygnował dwie różne "dwunastki". Tym samym zawodnicy z szerokiej kadry pierwszej drużyny będą mieli okazje rozegrać mecz w pełnym wymiarze czasowym. 

Huraganiści w tym tygodniu zaliczyli planowe trzy jednostki treningowe, jedną na orliku w Pobiedziskach i dwie na pełnowymiarowym boisku w Poznaniu. W czwartek rozegrana została gra wewnętrzna w której udział wzięło 25 zawodników pierwszej drużyny HP. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Niemożliwe nie istnieje
  12 maja 2024 r.
  Niemożliwe nie istnieje

  Końcówki meczów stają się zmorą pierwszej drużyny Huraganu... Czerwono-czarni podobnie jak przed tygodniem pomimo prowadzania nie zdołali dopisać do ligowej tabeli choćby punktu przygrywając na wyjeździe z Wiara Lecha Poznań 1:2 (0:0)...

  więcej 
 • Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów
  9 kwietnia 2024 r.
  Huraganiści w Wielkopolskiej Kadrze Regionów

  Aż trzech zawodników Huraganu Pobiedziska znalazło się w Wielkopolskiej Kadrze Regionów, która już jutro rozegra mecz eliminacyjny do rozgrywek UEFA Regions` Cup. Początek meczu w Mogilnie o godzinie 14:00.

  więcej 
 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej