Kolejny weekend młodzieżowego grania za nami

Kolejny weekend młodzieżowego grania za nami

Nasze najmłodsze drużyny miały najwięcej powodów do radości podczas minionego weekendu. Żacy i Orlicy zaprezentowały bardzo wysokie umiejętności podczas swoich turniejów, organizowanych przez WZPN.

Oba zespoły zdobyły mnóstwo bramek i zanotowały bardzo dobre akcje, będące potwierdzeniem dobrej pracy wykonywanej podczas treningów.

Mniej powodów do optymizmu mieli ich starsi koledzy. Trampkarze przegrali z Victorią 0:3. Pierwsza połowa była niezwykle wyrównana i zakończyła się remisem 0:0, pomimo tego, że obie ekipy stworzyły sobie sytuacje strzeleckie.

Niestety gospodarze bardzo dobrze otworzyli drugą część spotkania szybko zdobywając 2. bramki, co wpłynęło na końcowy rezultat.

Nieco lepiej spisali się młodzicy, którzy na własnym boisku podejmowali zespół Błękitnych Psary Polskie. Mecz zakończył się remisem 1:1, a bramkę dla naszej drużyny zdobył Tytus Grabski, doprowadzając do wyrównania uderzeniem z rzutu karnego.

Zapraszamy do kibicowania naszym drużynom, które już w kolejny weekend ponownie wybiegną na boiska.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie weekendu Akademii
  27 maja 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  Wczoraj zakończyła się 7. kolejka ligowa w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dla najmłodszych zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska w kategorii Żaka oraz Skrzata był to ostatni weekend rozgrywek zorganizowanych pod szyldem WZPN w tym sezonie.

  więcej 
 • Podsumowanie 6. kolejki ligowej Akademii
  21 maja 2024 r.
  Podsumowanie 6. kolejki ligowej Akademii

  W miniony weekend odbyła się 6. już kolejka ligowa rundy wiosennej wśród zespołów młodzieżowych Huraganu Pobiedziska.
  Tym samym rozpoczęły się mecze rewanżowe, co zwiastuje, że rozgrywki ligowe zmierzają ku rozstrzygającej fazie!

  więcej 
 • Ligowe zmagania Akademii
  14 maja 2024 r.
  Ligowe zmagania Akademii

  W minioną niedzielę zakończyły się zmagania zespołów młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska, w ramach 5. kolejki ligowej rundy wiosennej sezonu 2023/2024. W ten weekend w rozgrywkach brały udział wszystkie zespoły młodzieżowe, z wyłączeniem zespołu Orlika.

  więcej