Kolejny weekend rywalizacji młodzieży za nami

W ostatni weekend września nasze drużyny licznie uczestniczyły w rozgrywkach WZPN. Zespoły żaków i orlików rozegrały swoje planowane turnieje, których nowa forma ma służyć jeszcze lepszemu rozwojowi dzieci. Było sporo bramek oraz dryblingów, czyli to co najważniejsze w tej kategorii wiekowej.

Młodziki trenera Macieja Olejniczaka gościli w Pobiedziskach zespół Unii Swarzędz. Po bardzo wyrównanej grze mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 3:3. Bramki dla Huraganu strzelali Jakub Rogowski (2) oraz Aleksander Cybowski.

Podziałem punktów zakończył się również mecz drugiej drużyny. Podopieczni trenera Roberta Raszewskiego gościli w Kiszkowie, gdzie mierzyli się z tamtejszą Wełnianką. Gospodarze otworzyli wynik meczu pod koniec pierwszej połowy, z kolei punkt dla Huraganu na 7 minut przed końcem spotkania uratował Marcin Jesionkowski.

Na zakończenie weekendu drużyna trenera Andrzej Rittera gościła w Witkowie. Po bardzo wyrównanej pierwszej połowie i zdecydowanie lepszej w naszym wykonaniu drugiej części meczu i zwyciężyliśmy 3:1. Hattrickiem w tym meczu popisał się Kryspin Kaźmierczak.

Nie zaprezentowała się tylko drużyna juniorów, która w miniony weekend pauzowała. Już dziś z niecierpliwością oczekujemy kolejnego weekendu i serdecznie zapraszamy do wspierania naszych drużyn w rozgrywkach ligowych!

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)