Marek Małek dołączył do kadry trenerskiej naszego klubu

Marek Małek dołączył do kadry trenerskiej naszego klubu

Wraz z początkiem września do kadry trenerskiej Huraganu dołączył 29-letni Marek Małek.

W rundzie jesiennej obecnego sezonu będzie prowadził drugi zespół młodzików, który na co dzień nie rywalizuje w ligowych rozgrywkach.

Dotąd ten zespół prowadził trener Maciej Olejniczak, który trenował dwie grupy wiekowe. Teraz skupi się wyłącznie na pracy z drużyną orlików.

Nowy szkoleniowiec jest Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, specjalizacja trenerska. Posiada licencje UEFA B. Świeżo upieczony mieszkaniec Pobiedzisk, na co dzień pracuje również z młodzieżą w Piaście Kobylnica z którym związany jest od 2012 roku. Warto nadmienić, że trener Małek od 2010 jest również czynnym sędzią piłkarskim. Witamy na pokładzie i życzmy powodzenia!

W tym momencie w naszym klubie od seniorów do żaków z zawodnikami Huraganu pracuje łącznie ośmiu trenerów. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • PGBS Pobiedziska gra razem z nami!
  12 czerwca 2024 r.
  PGBS Pobiedziska gra razem z nami!

  Pobiedzisko-Gośliński Bank Spółdzielczy w Pobiedziskach sponsor premium naszego klubu ufundował ponad 100. okazjonalnych koszulek na 100-lecie klubu, w których dzieci i młodzież wystąpiła podczas minionego pikniku.

  więcej 
 • Piknik sportowo-rodzinny
  5 czerwca 2024 r.
  Piknik sportowo-rodzinny

  W minioną niedzielę 2 czerwca na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach odbył się piknik sportowo-rodzinny. Było to pierwsze z wielu zaplanowanych wydarzeń, które mają upamiętnić wyjątkowy rok 100-lecia powstania Huraganu Pobiedziska.

  więcej 
 • Podsumowanie weekendu Akademii
  27 maja 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  Wczoraj zakończyła się 7. kolejka ligowa w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dla najmłodszych zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska w kategorii Żaka oraz Skrzata był to ostatni weekend rozgrywek zorganizowanych pod szyldem WZPN w tym sezonie.

  więcej