Na "świeżość" trzeba jeszcze poczekać

Na "świeżość" trzeba jeszcze poczekać

Trzy dni po powrocie ze zgrupowania w Licheniu Starym Huraganiści rozegrali kolejny, już siódmy mecz kontrolny w zimowym okresie przygotowawczym. Nasz zespół przegrał z liderem V ligi Lipnem Stęszew 0:3 (0:3).

Po wtorkowym treningu, w środę na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu (na Golęcinie) rywalem naszej drużyny był mocno "pukający" do drzwi IV ligi zespół ze Stęszewa.

Rywale wynik ustalili w pierwszej połowie po prostych błędach czerwono-czarnych i golach przeciwników w minutach 17', 35' i 38'.

Nie da się ukryć, że po podopiecznych trenera Pawła Kutyni mocno widać było jeszcze trudy ubiegłotygodniowego, sześciodniowego obozu.

W środowym meczu zagrało 20 zawodników. Zabrakło Daniela Brylewskiego, Patryka Jóźwiaka, Bartosza Żołądkiewicza, Mateusza Chachuły i Maksymiliana Janowskiego.

Przed Huraganistami ostatni sprawdzian przed wznowieniem rozgrywek. W najbliższy piątek o godzinie 20. w Trzemesznie rywalem HP będzie Pogoń Mogilno (3 m-ce, IV liga kujawsko-pomorska). 

Pierwsza wiosenna kolejka zaplanowana została na sobotę 5 marca. O godzinie 15. we Wrześni zagramy z miejscową Victorią. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej 
 • Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing
  2 lutego 2024 r.
  Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing

  Dwa tygodnie okresu przygotowawczego mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Huraganiści zaliczyli w tym czasie sześć intensywnych jednostek treningowych.

  więcej 
 • Seniorzy wrócili do treningów
  22 stycznia 2024 r.
  Seniorzy wrócili do treningów

  W poniedziałek 22 stycznia na pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego spotkali się seniorzy naszego klubu. Zajęcia poprzedziło spotkanie organizacyjne na którym trener Damian Ludwiczak przedstawił plan działań na najbliższe osiem tygodni pracy.

  więcej