Paweł Piceluk piłkarzem Huraganu!

Paweł Piceluk piłkarzem Huraganu!

Tuż przed zamknięciem okienka transferowego do drużyny seniorów Pobiedziskiego Huraganu dołączył 32-letni napastnik - Paweł Piceluk.

M.in. kilkukrotny król strzelców III-ligi mający na swoim koncie ponad 150 występów na poziomie centralnym (I i II liga) jesienią był zawodnikiem Sokoła Kleczew (III liga).

Mierzący 182 cm wychowanek Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie w całej swojej piłkarskiej karierze występował na boiskach I, II i III ligi.

Reprezentował i strzelał bramki dla m.in. Stomilu Olsztyn (I liga), Rakowa Częstochowa (I liga), Warty Poznań (I, II, II liga), Motoru Lublin (II liga) czy Olimpii Elbląg (III liga). Zachęcamy do przeczytania ciekawego wywiadu z naszym nowym napastnikiem, który pojawił się na portalu Łączy Nas Piłka kiedy to Paweł Piceluk był zawodnikiem pierwszoligowego Rakowa prowadzonego przez Marka Papszuna.

Liczymy, że sytuacja szybko pozwoli nowemu Huraganiście na debiut w zespole lidera V ligi. Witamy na pokładzie i życzymy powodzenia!

Pełna kadra drużyny seniorów na rundę wiosenną obecnego sezonu dostępna jest tutaj. Statystyki indywidulane dostępne tutaj(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu
  20 lutego 2024 r.
  Mateusz Bernaś dołącza do klubowego sztabu

  33-letni trener, który przez ostatnie sześć lat pracował w Unii Janikowo wzmocnił kadrę szkoleniową naszego klubu. Posiadający licencję UEFA A szkoleniowiec będzie w Huraganie pełnił dwie funkcje.

  więcej 
 • Kadra seniorów - przybyli
  3 sierpnia 2023 r.
  Kadra seniorów - przybyli

  Znana jest kadra seniorów naszego klubu, która przystąpi do ligowej rywalizacji już w najbliższą sobotę. Do drużyny na stałe dołączyło siedmioro nowych zawodników oraz jeden junior.

  Łącznie kadra pierwszego zespołu liczy 26 osób.

  więcej 
 • Kadra seniorów - ubyli
  1 sierpnia 2023 r.
  Kadra seniorów - ubyli

  Siedmioro zawodników będących na stałe w kadrze HP w rundzie wiosennej minionego sezonu nie zobaczmy jesienią w drużynie Huraganu. 

  Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące "wychodzących" ruchów kadrowych w zespole seniorów.

  więcej