Podsumowanie długiego weekendu majowego drużyn młodzieżowych

Podsumowanie długiego weekendu majowego drużyn młodzieżowych

Długi weekend majowy, który jest już za nami przyniósł wiele emocji, na które złożyło się w sumie 6 spotkań oraz jeden międzynarodowy turniej, w którym udział wzięła drużyna żaków.

Jako pierwsi swój mecz rozegrali orlicy, którzy w towarzyskiej grze mierzyli się z Piastem Kobylnica. Po nich do rywalizacji stanęli trampkarze, którzy w domowym meczu ulegli Liderowi Swarzędz 0:2. Okazja do zrehabilitowania pojawiła się już kilka dni później. Tym razem trampkarze w wyjazdowym meczu wygrali z Lechitą Kłecko 3:2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Mateusz Stelmaszak, Tobiasz Szczygielski oraz Oliwier Kluczyński.

Niestety mocno nieudany weekend mają za sobą młodzicy, którzy w dwóch meczach nie zdobyli żadnej bramki, zdecydowanie przegrywając z drużynami ze Śremu oraz z Kórnika. Z kolei bardzo ciekawe widowisko stworzyła drużyna juniorów, którzy w domowym spotkaniu podejmowali GKS Dopiewo. Mecz zakończył się wynikiem 3:3, a bramki zdobyli Maksymilian Chomicz (2) oraz Karol Tanaś.

Bardzo ciekawe doświadczenie mają za sobą żaki, które wzięły udział w dwudniowym, międzynarodowym turnieju Marathon Cup. Po udanym pierwszym dniu zmagań, żaki trafiły do grupy finałowej z takimi zespołami jak: Football Academy Leszno, KS Warta Poznań, KKS Lech Poznań, Canarinhos Skórzewo a także UKS Orlik Mosina, w której z dorobkiem 4. punktów zajęły 5. miejsce.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie weekendu Akademii
  27 maja 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  Wczoraj zakończyła się 7. kolejka ligowa w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dla najmłodszych zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska w kategorii Żaka oraz Skrzata był to ostatni weekend rozgrywek zorganizowanych pod szyldem WZPN w tym sezonie.

  więcej 
 • Podsumowanie 6. kolejki ligowej Akademii
  21 maja 2024 r.
  Podsumowanie 6. kolejki ligowej Akademii

  W miniony weekend odbyła się 6. już kolejka ligowa rundy wiosennej wśród zespołów młodzieżowych Huraganu Pobiedziska.
  Tym samym rozpoczęły się mecze rewanżowe, co zwiastuje, że rozgrywki ligowe zmierzają ku rozstrzygającej fazie!

  więcej 
 • Ligowe zmagania Akademii
  14 maja 2024 r.
  Ligowe zmagania Akademii

  W minioną niedzielę zakończyły się zmagania zespołów młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska, w ramach 5. kolejki ligowej rundy wiosennej sezonu 2023/2024. W ten weekend w rozgrywkach brały udział wszystkie zespoły młodzieżowe, z wyłączeniem zespołu Orlika.

  więcej