Podsumowanie rundy - rezerwy

Podsumowanie rundy - rezerwy

Debiutancką, udaną rundę ma za sobą zespół rezerw złożony głównie z młodych zawodników, wychowanków naszego klubu. Czerwono-czarni rywalizowali w seniorskich rozgrywkach klasy B. Poniżej krótkie podsumowanie minionej rundy okiem trenera Roberta Raszewskiego.

"Drugi zespół Huraganu do debiutanckiego sezonu w ,,B'' klasie rozpoczął przygotowania w połowie lipca. W okresie startowym drużyna rozegrała 6 bardzo pożytecznych sparingów z zespołami wyższych klas rozgrywkowych. W rozgrywkach ligowych rezerwy zajęły dobre 3 miejsce. Na taki wynik złożyło się 7 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki, bilans bramek 31-16. Liderem strzelców i drugim snajperem ligi jest Marcin Jesionkowski zdobywca 16 bramek.

Warto dodać, ze regularnie z pierwszym zespołem trenuje grupa wyselekcjonowanych zawodników, którzy są powoływani do kadry I zespołu na mecze ligowe. Przed nami runda wiosenna i kolejne szanse na ,,łapanie doświadczenia w piłce seniorskiej''."

Kadra drużyny rezerw dostępna jest tutaj, a wyniki oraz tabela tutaj. Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze oraz kadry wszystkich grup młodzieżowych w zakładce "Akademia". (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • PGBS Pobiedziska gra razem z nami!
  12 czerwca 2024 r.
  PGBS Pobiedziska gra razem z nami!

  Pobiedzisko-Gośliński Bank Spółdzielczy w Pobiedziskach sponsor premium naszego klubu ufundował ponad 100. okazjonalnych koszulek na 100-lecie klubu, w których dzieci i młodzież wystąpiła podczas minionego pikniku.

  więcej 
 • Piknik sportowo-rodzinny
  5 czerwca 2024 r.
  Piknik sportowo-rodzinny

  W minioną niedzielę 2 czerwca na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach odbył się piknik sportowo-rodzinny. Było to pierwsze z wielu zaplanowanych wydarzeń, które mają upamiętnić wyjątkowy rok 100-lecia powstania Huraganu Pobiedziska.

  więcej 
 • Podsumowanie weekendu Akademii
  27 maja 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  Wczoraj zakończyła się 7. kolejka ligowa w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dla najmłodszych zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska w kategorii Żaka oraz Skrzata był to ostatni weekend rozgrywek zorganizowanych pod szyldem WZPN w tym sezonie.

  więcej