Półmetek obozu za nami

Połowa pobytu Huraganistów na zgrupowaniu zaliczona. Pobiedziszczanie poza kolejnymi treningami, w środowy wieczór rozegrali mecz kontrolny z Kujawianką Izbica Kujawska.

Obóz zakończy się w niedzielę po porannym treningu i wspólnym obiedzie.

Wracając do pojedyneku z reprezentantem kujawsko-pomorskiej IV ligi zakończył się on jednobramkową wygraną przeciwników. Mecz rozgrywany był w trudnych warunkach atmosferycznych przy silnym wietrze i padającym deszczu.

Kujawianka wygrała 3:2. Bramki dla czerwono-czarnych zdobyli Paweł Piceluk i Bartosz Żołądkiewicz, a gol rozstrzygający dla rywali padł w 80’ minucie. Trener Kutynia skorzystał z 21. zawodników (drobny uraz Flipa Szkutnik, który nie wystąpił).

Przypomnijmy, że zespół HP w Licheniu przebywa od wtorku gdzie w komfortowych warunkach szlifuje formę (m.in. 2 treningi dzienne na boisku, zajęcia taktycznie, odnowa) przed zbliżającą się rundą wiosenną.

W sobotę o godzinie 11:00 rywalem w drugim sparingu w trakcie zgrupowania będzie silny III-ligowy zespół Sokoła Kleczew. Terminarz gier kontrolnych dostępny jest tutaj.

Obszerna fotorelacja z pierwszego dnia obozu dostępna tutaj. (gk)