Ruszyła runda wiosenna!

Ruszyła runda wiosenna!

Młodzi Huraganiści w miniony weekend wznowili rozgrywki pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Jako pierwsze na boiska wybiegły zespoły juniorów oraz młodzików.

Juniorzy po udanych przygotowaniach do rundy wiosennej gościli w Nekli. Niestety nie była to udana podróż i zespół trenera Adama Stachowiaka musiał uznać wyższość gospodarzy, przegrywając 1:4. Honorowe trafienie dla Huraganu zanotował w końcówce spotkania Michał Śnieciński.

Do samego końca ważył się rezultat młodzików, którzy gościli w Rogoźnie, mierząc się z zespołem Lech Poznań Football Academy. Po emocjonującym meczu Huraganiści zapewnili sobie w ostatniej minucie meczu 1 punkt, remisując 2:2. Bramki dla Huraganu zdobyli Jakub Sudoł oraz Dominik Pawlak.

W najbliższy weekend czeka nas kolejna dawka piłkarskich wrażeń. Trzymajmy kciuki za nasze zespoły!

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • PGBS Pobiedziska gra razem z nami!
  12 czerwca 2024 r.
  PGBS Pobiedziska gra razem z nami!

  Pobiedzisko-Gośliński Bank Spółdzielczy w Pobiedziskach sponsor premium naszego klubu ufundował ponad 100. okazjonalnych koszulek na 100-lecie klubu, w których dzieci i młodzież wystąpiła podczas minionego pikniku.

  więcej 
 • Piknik sportowo-rodzinny
  5 czerwca 2024 r.
  Piknik sportowo-rodzinny

  W minioną niedzielę 2 czerwca na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach odbył się piknik sportowo-rodzinny. Było to pierwsze z wielu zaplanowanych wydarzeń, które mają upamiętnić wyjątkowy rok 100-lecia powstania Huraganu Pobiedziska.

  więcej 
 • Podsumowanie weekendu Akademii
  27 maja 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  Wczoraj zakończyła się 7. kolejka ligowa w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dla najmłodszych zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska w kategorii Żaka oraz Skrzata był to ostatni weekend rozgrywek zorganizowanych pod szyldem WZPN w tym sezonie.

  więcej