Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu

Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu

Po dziesięciodniowej przerwie do treningów powróciła drużyna seniorów. Tym samym Huraganiści rozpoczęli przygotowania do sezonu 2020/21, który rozpocznie się w weekend 1/2 sierpnia. Na ten właśnie termin zaplanowana została pierwsza kolejka V ligi. Przed meczami o stawkę czerwono-czarnych czeka seria gier kontrolnych. Najbliższe spotkanie już w przyszłą sobotę 20 czerwca.

Pierwotnie pierwszym towarzyskim przeciwnikiem w sobotę 27 czerwca miał być Płomień Nekla, lecz ze względu na szybciej zaplanowany powrót do rywalizacji ligowej doszedł dodatkowy rywal. W najbliższą sobotę o godzinie 13:00 w Obornikach Pobiedziszczanie zagrają z miejscową Spartą. 

Na pierwszym treningu okresu przygotowawczego trener Paweł Kutynia miał do dyspozycji 18 zawodników. Cieszy powrót do zajęć kontuzjowanego Adama Niedzielskiego, który w trening z pełnym obciążeniem "wejdzie" w przyszłym tygodniu.

Z drużyną trenował prezentowany już na naszej stronie nowy "nabytek" bramkarz Sławomir Janicki. Z kolei oprócz Mikołaja Miczyńskiego wolną rękę w poszukiwaniu klubu otrzymał również Bohdan Tril(gk) 

 powrót

Podobne Newsy

 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej 
 • Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing
  2 lutego 2024 r.
  Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing

  Dwa tygodnie okresu przygotowawczego mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Huraganiści zaliczyli w tym czasie sześć intensywnych jednostek treningowych.

  więcej 
 • Seniorzy wrócili do treningów
  22 stycznia 2024 r.
  Seniorzy wrócili do treningów

  W poniedziałek 22 stycznia na pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego spotkali się seniorzy naszego klubu. Zajęcia poprzedziło spotkanie organizacyjne na którym trener Damian Ludwiczak przedstawił plan działań na najbliższe osiem tygodni pracy.

  więcej