Seniorzy wznowili treningi

Seniorzy wznowili treningi

Pierwszy trening w 2020 roku mają za sobą piłkarze seniorów Huraganu. Na wtorkowych zajęciach, które odbyły się na orliku trenerzy Paweł Kutynia i Jacek Przybylski mieli do dyspozycji 20 zawodników. Przed treningiem szczegółowo umówiony został cały okres przygotowawczy.

Cieszy z pewnością fakt, że do treningów powrócili kontuzjowani Patryk Jóźwiak, Jakub Matusiak i David Paku-Tshela, którzy stracili sporą część rundy jesiennej. W połowie lutego do zajęć powinien wrócić również Mateusz Siemiński. Wśród 20 trenujących był jeden nowy zawodnik, który w najbliższy czasie będzie trenował z drużyna.

Wiosną w czerwono-czarnych barwach nie zobaczmy na pewno Bartłomieja KubickiegoMikołaja Szymochy, którzy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów oraz Mikołaja Ratajczaka, który najbliższe pół roku spędzi na wypożyczeniu. Z kolei Mateusz Pawłowski rozpoczął treningi w Meblorzu Swarzędz.

W tym tygodniu czerwono-czarni spotkają się jeszcze w najbliższy czwartek. Przypomnijmy, że pierwszy sparing Huraganiści rozegrają w sobotę 25 stycznia o godzinie 19:00 w Swarzędzu, a rywalem będzie miejscowy Lider. Terminarz sparingów dostępny jest tutaj. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej 
 • Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing
  2 lutego 2024 r.
  Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing

  Dwa tygodnie okresu przygotowawczego mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Huraganiści zaliczyli w tym czasie sześć intensywnych jednostek treningowych.

  więcej 
 • Seniorzy wrócili do treningów
  22 stycznia 2024 r.
  Seniorzy wrócili do treningów

  W poniedziałek 22 stycznia na pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego spotkali się seniorzy naszego klubu. Zajęcia poprzedziło spotkanie organizacyjne na którym trener Damian Ludwiczak przedstawił plan działań na najbliższe osiem tygodni pracy.

  więcej