Podsumowanie rundy - trampkarze

Podsumowanie rundy - trampkarze

Zespół trampkarzy młodszych przystąpił do rozgrywek kolejnego sezonu w pełni nadziei na odniesienie pozytywnego końcowego rezultatu. Utrzymanie się w lidze na najwyższym okręgowym poziomie to podstawowy cel na ten sezon.

Wynik osiągnięty na koniec rundy jesiennej nie do końca spełnił oczekiwania zarówno trenerów jak i samych zawodników. Runda wiosenna, mecze rewanżowe zadecydują o realizacji postawionych zadań,  cel wydaje się odległy, choć nie niemożliwy do osiągniecia.

Runda jesienna to kumulacja kontuzji od początku wspólnej pracy tego zespołu. Kilka rezygnacji z gry nieco uszczupliło kadrę zespołu choć o potencjale drużyny, jego osłabieniu zdecydowały przede wszystkim liczne urazy, choroby i poważne kontuzje. Mecz w Gnieźnie w 11-osobowym zestawieniu tylko potwierdza ten fakt. Kolejnym ważnym faktem z tego okresu to jednak wysoki poziom rywalizacji, zaangażowanie wszystkich pozostałych zespołów, ich doświadczenie i umiejętności piłkarskie.

Pomimo braku oczekiwanego wyniku sportowego cieszyć może wzrost poziomu umiejętności przez poszczególnych zawodników. Testy, treningi, zapytania o możliwość wypożyczenia ze strony liczących się akademii piłkarskich to najlepsze podsumowanie, jaki potencjał drzemie w zawodnikach, zespole.

Od 7 stycznia drużyna rozpoczyna przygotowania do decydującej fazy rozgrywek. Frekwencja, poziom pracy i zaangażowania oraz rozwój zawodników w sferze mentalnej to podstawowe zadania na okres zimowy. Sztab szkoleniowy, zawodnicy są przekonani, iż wiosna to będzie czas dobrych występów, zwieńczony końcowym sukcesem.

Kadra drużyny trampkarzy dostępna jest tutaj, a wyniki oraz tabela tutaj. Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze oraz kadry wszystkich grup młodzieżowych w zakładce "Akademia". (as)

 powrót

Podobne Newsy