Skuteczni do bólu!

Czwarte zwycięstwo w tym sezonie zaliczyli w minioną sobotę piłkarze Huraganu. Tym razem komplet punktów do Pobiedzisk przyjechał z oddalonego ponad 120 kilometrów  Koła!

Czerwono-czarni wygrali na boisku Olimpii 3:0 prowadząc do przerwy 1:0. Po sześciu kolejkach w 20-zespołowej IV lidze zajmujemy wysokie szóste miejsce!

Pojedynek lepiej rozpoczęli rywale po których było widać wysoką motywację do poprawy swojego dorobku punktowego. Huraganiści pierwszy raz bramce rywali zagrozili w 18' minucie i było 1:0. Pięknym strzałem z rzutu wolnego z bocznego sektora boiska popisała się Bartosz Żołądkiewicz wyprowadzając tym samym czerwono-czarnych na prowadzenie.

Piłkarze z Koła nie zmieniali swojego stylu gry co przyniosło im m.in. dwie bramki... ale ze spalonego. Warto zaznaczyć, że dobrze w bramce HP spisywał się debiutujący w pierwszej drużynie Krzysztof Chmielewski zastępujący tego dnia Sławomira Janickiego.

Po przerwie pomimo optycznej przewagi gospodarzy bramki strzelali tylko Pobiedziszczanie. W 70' minucie pięknym strzałem akcję wykończył Paweł Piceluk, któremu asystował Marcin Jędrzejczak. Dwanaście minut później ten sam zawodnik podwyższył na 3:0 po podaniu z bocznego sektora od Macieja Jakubka.

Dobra, zorganizowana gra w defensywie oraz wysoka skuteczność (3 celne strzały, 3 bramki) w ofensywie dała drużynie HP kolejne trzy punkty w rywalizacji na boiskach IV ligi! Brawo!

Skład: Krzysztof Chmielewski - Daniel Brylewski, Maciej Ratajski, Jakub Matusiak, Marcin Pająk (62' Kacper Bienert) - David Paku-Tshela (56' Mikołaj Witaszyk), Eryk Drożdżyński (66' Ryszard Wierzbiński), Maciej Jakubek (85' Mateusz Chachuła), Bartosz Żołądkiewicz (75' Hubert Kaptur), Dawid Ciążyński (37' Marcin Jędrzejczak) - Paweł Piceluk. Ponadto w kadrze: Piotr Trepka, Filip Szkutnik. (gk)

VI kolejka ligowa: Olimpia Koło - HURAGAN 0:3 (0:1)

• VI kolejka ligowa: Olimpia Koło - HURAGAN 0:3 (0:1)