Spółka PRESA Sp. z o.o sponsorem głównym Huraganu

 Spółka PRESA Sp. z o.o sponsorem głównym Huraganu

Miło jest nam poinformować, że HP nawiązał współpracę z kolejną firmą działającą na terenie miasta i gminy Pobiedziska. Nowym sponsorem głównym została Spółka PRESA mieszcząca się przy ulicy Fabrycznej.

Umowa została podpisana na trwający już sezon 2022/23 przez Panią Prezes Zarządu Małgorzatę Wróbel i Prezesa HP Grzegorz Krawczyka. Logo sponsora poza wszystkimi klubowymi nośnikami znajdzie się również na koszulkach drużyny seniorów. 

"Podpisanie umowy to w pewnym sensie wstęp do świętowania 70. lat produkcji szkła w Pobiedziskach. Huta jest nieodłączną częścią gminy. Wielu mieszkańców ma w rodzinie lub wśród znajomych kogoś, kto pracuje lub w przeszłości tu pracował. Będąc częścią społeczności chcemy wspierać ważne dla niej sprawy i pobiedziskie symbole. Takim właśnie jest klub Huragan. Dlatego cieszymy się, że huta po wielu latach „chudych” , znowu się rozwija i może wesprzeć klub finansowo jako sponsor. To dla nas wielki zaszczyt" - powiedziała Małgorzata Wróbel, Prezes Zarządu PRESA Sp. z o.o.

"Bardzo się cieszę, że w tych niełatwych czasach udało nam się pozyskać kolejnego sponsora. Wsparcie, które otrzymamy pozwoli nam przede wszystkim na spokojniejsze, stabilniejsze funkcjonowanie klubu, które jest dla nas priorytetem, a w obecnym czasie nie jest takie oczywiste. Dodatkowo cieszy fakt, że po wielu latach prób powrotu do współpracy z hutą w Pobiedziskach, która miała w ostatnim czasie kilku właścicieli udało nam się nawiązać współpracę z firmą PRESA." - dodał Prezes HP Grzegorz Krawczyk.

Huta Presa jest producentem bezbarwnych opakowań szklanych dla przemysłu alkoholowego oraz spożywczego. Oferuje zarówno wzory ogólnodostępne, jak i projekty indywidualne.

Firma stawia na ciągły rozwój, aby móc sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów i oferować im dopasowane do ich potrzeb innowacyjne produkty wysokiej jakości. Dziś nowoczesne linie produkcyjne w zakładzie w Pobiedziskach pracują z wydajnością ponad 120 mln sztuk opakowań rocznie.

Przypomnijmy, że Huta Szkła w Pobiedziskach (której zarządcą jest od 2 lat PRESA Sp. z o.o.) od początku swojego istnienia, czyli od 1952 roku do połowy lat 90' mocno związana była z sąsiadującym z nią klubem sportowym. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że udało się ponownie nawiązać współpracę!

Chcesz również wspierać Huraganu? Zapraszamy do kontaktu! Poznaj naszych wszystkich sponsorów i zajrzyj tutaj. (gk)

Spółka PRESA Sp. z o.o sponsorem głównym Huraganu

  • Spółka PRESA Sp. z o.o sponsorem głównym Huraganu
  • Spółka PRESA Sp. z o.o sponsorem głównym Huraganu
  • Spółka PRESA Sp. z o.o sponsorem głównym Huraganu
 powrót

Podobne Newsy