Trzeci wiosenny weekend rozgrywek WZPN za nami

Trzeci wiosenny weekend rozgrywek WZPN za nami

Nasi najmłodsi zawodnicy pod wodzą trenerów Przemka Piechockiego oraz Bartka Cierecha zainaugurowali rundę wiosenną. W sobotnie popołudnie w Kobylnicy odbył się pierwszy po przerwie zimowej turniej żaków.

Młodzi Huraganiści wybiegli na boiska pełni energii i zaprezentowali się bardzo pozytywnie, podnosząc swoje umiejętności indywidualne.

Niemalże identyczny przebieg miały mecze młodzików i juniorów. Oba nasze zespoły gościły w Poznaniu gdzie mierzyły się z KS Koziołek Poznań (młodzik) oraz z Przemysławem Poznań (junior). Niestety wizyty nie okazały się udane i oba mecze zakończyły się przegraną naszych drużyn 0:2.

Z kolei bardzo zadowoleni ze swojego spotkania mogą być trampkarze trenera Andrzeja Rittera. Po dobrym meczu Huraganiści pokonali u siebie Concordię Murowana Goślina 4:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kryspin Kaźmierczak (3) oraz Mateusz Stelmaszak.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie weekendu Akademii
  16 kwietnia 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  W miniony weekend ligowe zmagania w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 rozpoczęły zespoły Akademii Huraganu Pobiedziska. Nasze młodzież wzięła udział zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i w turniejach bezwynikowych wśród najmłodszych grup wiekowych.

  więcej 
 • Zebrania z Rodzicami
  5 kwietnia 2024 r.
  Zebrania z Rodzicami

  Wczoraj odbyło się drugie spotkanie Rodziców zawodników w naszej Akademii z przedstawicielami klubu. Udział wzięli Rodzice z zespołów juniora, trampkarza oraz skrzata. Z ramienia klubu tym razem w spotkaniu udział wzięli Grzegorz Krawczyk, Paweł Krawczyk, Mateusz Bernaś oraz Adam Wróblewicz.

  więcej 
 • Młodzież trenuje i czeka na inaugurację rozgrywek
  7 marca 2024 r.
  Młodzież trenuje i czeka na inaugurację rozgrywek

  Wszystkie zespoły młodzieżowe w naszej Akademii od początku roku kalendarzowego zacięcie pracują na treningach, aby jak najlepiej przygotować się do początku rundy wiosennej sezonu 2023/2024.

  więcej