Udany rewanż Polonii

Po raz trzeci w tym sezonie Huraganiści zmierzyli się z leszczyńską Polonią. Gospodarze wygrali na własnym terenie 3:1 prowadząc do przerwy 2:1.

Był to przedostatni mecze sezonu 2023/2024.

Jesienią mecz ostatecznie na korzyć HP rozstrzygnął walkower, na początku wiosny w pucharowych rozgrywkach wygrał Huragan, teraz górą okazali się Poloniści.

Ekipa trenera Misia prowadziła od 10' minuty po golu Edwina Rabiegi. Pięć minut później wyrównał z rzutu karnego Aleks Silski, który już w 34' minucie musiał opuścić boisko po obejrzeniu drugiej żółtej kartki. Tuż przed przerwą Polonię na prowadzenie wyprowadził Antonio Asani.

W drugiej połowie padł jeden gol. W 84' minucie do własnej bramki wskutek niefortunnej interwencji trafił Bartosz Żołądkiewicz i ostatecznie Poloniści wygrali 3:1.

Szersza fotorelacja przygotowana przez Sobieszkou Fotografia dostępna na klubowym profilu na facebook. Składy, statystyki oraz szczegóły meczowe dostępne są tutaj. (gk)

XXXIII kolejka ligowa: Polonia Leszno - HURAGAN 3:1 (2:1)

• XXXIII kolejka ligowa: Polonia Leszno - HURAGAN 3:1 (2:1)