Udany weekend młodych Huraganistów

Udany weekend młodych Huraganistów

Podczas minionego weekendu naszą akademię reprezentowały zespoły orlika oraz młodzika.

Drużyny żaka i trampkarza pauzowały w tej kolejce, a mecz juniorów został przełożony na inny termin.

Kolejne dobre spotkanie mają za sobą młodzicy, prowadzeni od nowej rundy przez trenera Piotra Rogowicza. Wyjazdowe spotkanie z AKF Poznań zakończyło się pewnym zwycięstwem 3:1. Na listę strzelców wpisali się Jakub Sudoł, Jan Meisner oraz Maksymilian Frąckowiak.

Orliki wzięli udział w kolejnym turnieju organizowanym pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Do tych rozgrywek przystąpiliśmy bo bardzo ciekawym doświadczeniu jakim był udział w międzynarodowym turnieju Marathon Cup. Nasi chłopcy pokazali się z dobrej strony, byli pewni siebie w pojedynkach 1x1 i zdobywali mnóstwo goli. Podsumowując - godnie reprezentowali Huragan Pobiedziska.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Weekend z mnóstwem bramek
  16 maja 2022 r.
  Weekend z mnóstwem bramek

  To był bardzo dobry weekend w wykonaniu młodzieżowych drużyn jeżeli chodzi o skuteczność w ofensywie, co przełożyło się na komplet zwycięstw naszych drużyn.

  Imponująco zaprezentowali się juniorzy, którzy jako pierwsi rozpoczęli weekendowe granie.

  więcej 
 • Orliki na międzynarodowym turnieju Marathon Cup
  12 maja 2022 r.
  Orliki na międzynarodowym turnieju Marathon Cup

  Zespół orlików prowadzony przez trenerów Roberta Raszewskiego oraz Przemysława Piechockiego wziął udział w bardzo silnie obsadzonym międzynarodowym turnieju Marathon Cup w Poznaniu.

  więcej 
 • Trudna przeprawa juniorów
  5 maja 2022 r.
  Trudna przeprawa juniorów

  Jedynym zespołem z młodzieżowych drużyn Akademii, który nie miał przerwy od ligowych rozgrywek w związku z długim weekendem majowym byli juniorzy.

  Niestety podopieczni trenera Adama Stachowiaka nie będą wspominali dobrze majówki.

  więcej