Weekend pełen bramek

Weekend pełen bramek

Nasze najmłodsze zespoły, a więc drużyny żaka i orlika wystąpiły w miniony weekend na zawodach. Turnieje te charakteryzują się przede wszystkim mnóstwem bramek, zachęcając jednocześnie zawodników do ofensywnej gry.

Żaki zaliczyły w Swarzędzu ostatni turniej pod patronatem Wielkopolskiego ZPN. Z kolei zespół orlików, również w Swarzędzu zakończył sezon ciekawymi zawodami o Złoty Strug im. J. Bociana. Młodzi Huraganiści zajęli tam wysoki drugie miejsce. MVP rywalizacji został wybrany Aleks Florian, a najlepszym strzelcem Stanisław Sośniesz. 

Juniorzy bardzo pewnie w ostatnim meczu sezonu pokonali drużynę Orlika Miłosław 10:2, a obie połowy zakończyły się tym samym rezultatem (5:1). Gole dla naszej drużyny zdobywali Maksymilian Chomicz (3), Antoni Misiur (3), Sergiusz Kaźmierczak (2) oraz po jednej Dawid Cieśla i Karol Tanaś.

W gorszych nastrojach weekendowe mecze kończyli trampkarze oraz młodzicy. Pierwsi przegrali na wyjeździe z Liderem Swarzędz 2:6, natomiast drudzy ulegli zespołowi UKS Śrem 1:8. Bramki dla trampkarzy zdobyli Mateusz Stelmaszak i Dominik Pawlak, z kolei honorowe trafienie dla młodzików zanotował Borys Budzyński. 

Ubiegły poniedziałek był szansą dla trampkarzy do rehabilitacji. Była ona udana, bo czerwono-czarni wygrali na własnym ternie z Lechitą Kłecko 5:2 (2:0). Do bramki rywali trafili Kryspin Kaźmierczak (2), Dominik Pawlak, Oliwer Kluczyński oraz Mateusz Stelmaszak.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie weekendu Akademii
  27 maja 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  Wczoraj zakończyła się 7. kolejka ligowa w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dla najmłodszych zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska w kategorii Żaka oraz Skrzata był to ostatni weekend rozgrywek zorganizowanych pod szyldem WZPN w tym sezonie.

  więcej 
 • Podsumowanie 6. kolejki ligowej Akademii
  21 maja 2024 r.
  Podsumowanie 6. kolejki ligowej Akademii

  W miniony weekend odbyła się 6. już kolejka ligowa rundy wiosennej wśród zespołów młodzieżowych Huraganu Pobiedziska.
  Tym samym rozpoczęły się mecze rewanżowe, co zwiastuje, że rozgrywki ligowe zmierzają ku rozstrzygającej fazie!

  więcej 
 • Ligowe zmagania Akademii
  14 maja 2024 r.
  Ligowe zmagania Akademii

  W minioną niedzielę zakończyły się zmagania zespołów młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska, w ramach 5. kolejki ligowej rundy wiosennej sezonu 2023/2024. W ten weekend w rozgrywkach brały udział wszystkie zespoły młodzieżowe, z wyłączeniem zespołu Orlika.

  więcej