Weekend pod znakiem niepogody

Weekend pod znakiem niepogody

Niestety w związku z intensywnymi opadami deszczu 2 spośród 4. zaplanowanych na miniony weekend meczów musiały zostać przełożone. Mowa tu o domowych spotkaniach juniorów, a także trampkarzy.

Poniżej podsumowanie zmagań naszych dwóch zespołów.

Inauguracja wiosny w wykonaniu juniorów została odłożona w czasie, a na boisku pojawili się jedynie młodzicy oraz orlicy.

Miłe złego początki - popularne przysłowie idealnie oddaje przebieg meczu młodzików z drużyną Wielkopolska Komorniki. Młodzicy po samobójczym trafieniu gospodarzy prowadzili do przerwy 1:0. Niestety druga połowa okazała się koncertem drużyny z Komornik, którzy ostatecznie zwyciężyli 4:1.

Orlicy z racji rozgrywania meczu na sztucznej murawie nie musieli przejmować się sobotnimi opadami deszczu, które towarzyszyły im przez cały czas trwania turnieju. Podopieczni trenerów Roberta Raszewskiego i Przemka Piechockiego bardzo dobrze sprawdzili się w roli gospodarza turnieju pod patronatem WZPN. Młodzi Huraganiści imponowali odwagą w grze 1x1, szukając nieszablonowych rozwiązań. Była to bardzo pozytywna dawka piłkarskich emocji.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie weekendu Akademii
  27 maja 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  Wczoraj zakończyła się 7. kolejka ligowa w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dla najmłodszych zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska w kategorii Żaka oraz Skrzata był to ostatni weekend rozgrywek zorganizowanych pod szyldem WZPN w tym sezonie.

  więcej 
 • Podsumowanie 6. kolejki ligowej Akademii
  21 maja 2024 r.
  Podsumowanie 6. kolejki ligowej Akademii

  W miniony weekend odbyła się 6. już kolejka ligowa rundy wiosennej wśród zespołów młodzieżowych Huraganu Pobiedziska.
  Tym samym rozpoczęły się mecze rewanżowe, co zwiastuje, że rozgrywki ligowe zmierzają ku rozstrzygającej fazie!

  więcej 
 • Ligowe zmagania Akademii
  14 maja 2024 r.
  Ligowe zmagania Akademii

  W minioną niedzielę zakończyły się zmagania zespołów młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska, w ramach 5. kolejki ligowej rundy wiosennej sezonu 2023/2024. W ten weekend w rozgrywkach brały udział wszystkie zespoły młodzieżowe, z wyłączeniem zespołu Orlika.

  więcej