Weekend z mnóstwem bramek

To był bardzo dobry weekend w wykonaniu młodzieżowych drużyn jeżeli chodzi o skuteczność w ofensywie, co przełożyło się na komplet zwycięstw naszych drużyn.

Imponująco zaprezentowali się juniorzy, którzy jako pierwsi rozpoczęli weekendowe granie.

Podopieczni trenera Adama Stachowiaka pewnie pokonali Płomień Nekla 9:2, a bramki dla naszej drużyny zdobyli Błażej Frysiak, Dawid Cieśla, Kacper Kalczyński, Sergiusz Kaźmierczak (3) oraz Radosław Woźniak (3).

Niezwykle skutecznie otwarcie meczu zanotowali trampkarze, którzy po 6 minutach z Vitcovią Witkowo prowadzili już 2:0. Na listę strzelców wpisali się Kryspin Kaźmierczak oraz Mateusz Stelmaszak. Ten drugi ustalił wynik meczu na 3:0 zdobywając swoją drugą bramkę w tym meczu w pierwszej minucie doliczonego czasu gry.

Udaną weekendową passę podtrzymali młodzicy, którzy zapewnili sobie zwycięstwo w meczu z LPFA Rogoźno tuż przed końcowym gwizdkiem. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem młodych Huraganistów 1:0. Z kolei druga część gry była dużo bogatsza w emocje. Ostatecznie na 2 minuty przed końcem wynik spotkania na 3:2 dla Huraganu ustalił Dominik Pawlak. Poza nim na listę strzelców wpisali się również Ignacy Kaufmann oraz Jakub Rogowski.

Dużo bramek, co jest już tradycją, padło w turniejowych meczach z udziałem żaków. Podczas turnieju pod patronatem WZPN, którego w ten weekend byliśmy gospodarzem, nasza najmłodsza drużyna mierzyła się z takimi zespołami jak: Piast Kobylnica, Unia Swarzędz, PSS Junior Koziegłowy oraz AP Błękitni Owińska.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)