Weekend z mnóstwem bramek

Weekend z mnóstwem bramek

To był bardzo dobry weekend w wykonaniu młodzieżowych drużyn jeżeli chodzi o skuteczność w ofensywie, co przełożyło się na komplet zwycięstw naszych drużyn.

Imponująco zaprezentowali się juniorzy, którzy jako pierwsi rozpoczęli weekendowe granie.

Podopieczni trenera Adama Stachowiaka pewnie pokonali Płomień Nekla 9:2, a bramki dla naszej drużyny zdobyli Błażej Frysiak, Dawid Cieśla, Kacper Kalczyński, Sergiusz Kaźmierczak (3) oraz Radosław Woźniak (3).

Niezwykle skutecznie otwarcie meczu zanotowali trampkarze, którzy po 6 minutach z Vitcovią Witkowo prowadzili już 2:0. Na listę strzelców wpisali się Kryspin Kaźmierczak oraz Mateusz Stelmaszak. Ten drugi ustalił wynik meczu na 3:0 zdobywając swoją drugą bramkę w tym meczu w pierwszej minucie doliczonego czasu gry.

Udaną weekendową passę podtrzymali młodzicy, którzy zapewnili sobie zwycięstwo w meczu z LPFA Rogoźno tuż przed końcowym gwizdkiem. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem młodych Huraganistów 1:0. Z kolei druga część gry była dużo bogatsza w emocje. Ostatecznie na 2 minuty przed końcem wynik spotkania na 3:2 dla Huraganu ustalił Dominik Pawlak. Poza nim na listę strzelców wpisali się również Ignacy Kaufmann oraz Jakub Rogowski.

Dużo bramek, co jest już tradycją, padło w turniejowych meczach z udziałem żaków. Podczas turnieju pod patronatem WZPN, którego w ten weekend byliśmy gospodarzem, nasza najmłodsza drużyna mierzyła się z takimi zespołami jak: Piast Kobylnica, Unia Swarzędz, PSS Junior Koziegłowy oraz AP Błękitni Owińska.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Podsumowanie weekendu Akademii
  27 maja 2024 r.
  Podsumowanie weekendu Akademii

  Wczoraj zakończyła się 7. kolejka ligowa w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Dla najmłodszych zespołów Akademii Huraganu Pobiedziska w kategorii Żaka oraz Skrzata był to ostatni weekend rozgrywek zorganizowanych pod szyldem WZPN w tym sezonie.

  więcej 
 • Podsumowanie 6. kolejki ligowej Akademii
  21 maja 2024 r.
  Podsumowanie 6. kolejki ligowej Akademii

  W miniony weekend odbyła się 6. już kolejka ligowa rundy wiosennej wśród zespołów młodzieżowych Huraganu Pobiedziska.
  Tym samym rozpoczęły się mecze rewanżowe, co zwiastuje, że rozgrywki ligowe zmierzają ku rozstrzygającej fazie!

  więcej 
 • Ligowe zmagania Akademii
  14 maja 2024 r.
  Ligowe zmagania Akademii

  W minioną niedzielę zakończyły się zmagania zespołów młodzieżowych Akademii Huraganu Pobiedziska, w ramach 5. kolejki ligowej rundy wiosennej sezonu 2023/2024. W ten weekend w rozgrywkach brały udział wszystkie zespoły młodzieżowe, z wyłączeniem zespołu Orlika.

  więcej