Weekend z mnóstwem bramek

Weekend z mnóstwem bramek

To był bardzo dobry weekend w wykonaniu młodzieżowych drużyn jeżeli chodzi o skuteczność w ofensywie, co przełożyło się na komplet zwycięstw naszych drużyn.

Imponująco zaprezentowali się juniorzy, którzy jako pierwsi rozpoczęli weekendowe granie.

Podopieczni trenera Adama Stachowiaka pewnie pokonali Płomień Nekla 9:2, a bramki dla naszej drużyny zdobyli Błażej Frysiak, Dawid Cieśla, Kacper Kalczyński, Sergiusz Kaźmierczak (3) oraz Radosław Woźniak (3).

Niezwykle skutecznie otwarcie meczu zanotowali trampkarze, którzy po 6 minutach z Vitcovią Witkowo prowadzili już 2:0. Na listę strzelców wpisali się Kryspin Kaźmierczak oraz Mateusz Stelmaszak. Ten drugi ustalił wynik meczu na 3:0 zdobywając swoją drugą bramkę w tym meczu w pierwszej minucie doliczonego czasu gry.

Udaną weekendową passę podtrzymali młodzicy, którzy zapewnili sobie zwycięstwo w meczu z LPFA Rogoźno tuż przed końcowym gwizdkiem. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem młodych Huraganistów 1:0. Z kolei druga część gry była dużo bogatsza w emocje. Ostatecznie na 2 minuty przed końcem wynik spotkania na 3:2 dla Huraganu ustalił Dominik Pawlak. Poza nim na listę strzelców wpisali się również Ignacy Kaufmann oraz Jakub Rogowski.

Dużo bramek, co jest już tradycją, padło w turniejowych meczach z udziałem żaków. Podczas turnieju pod patronatem WZPN, którego w ten weekend byliśmy gospodarzem, nasza najmłodsza drużyna mierzyła się z takimi zespołami jak: Piast Kobylnica, Unia Swarzędz, PSS Junior Koziegłowy oraz AP Błękitni Owińska.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Intensywny i udany okres drużyn Akademii
  22 czerwca 2022 r.
  Intensywny i udany okres drużyn Akademii

  Drużyny Akademii Huraganu Pobiedziska rozegrały w ostatnich 2 tygodniach 6 meczów o ligowe punkty, a także brały udział w turniejach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

  Był to udany czas dla naszych zespołów. Poniżej zapraszamy na relację z ostatnich spotkań.

  więcej 
 • Weekend pełen piłkarskich emocji
  8 czerwca 2022 r.
  Weekend pełen piłkarskich emocji

  Bardzo dużo działo się w weekendowych meczach naszych drużyn, które tym razem rozpoczęły się już w środę.

  Jako pierwsi zmagania rozpoczęli juniorzy, którzy w wyjazdowym meczu ulegli drużynie Nałęcz Ostroróg 4:2.

  więcej 
 • Dobra passa naszych drużyn przerwana
  1 czerwca 2022 r.
  Dobra passa naszych drużyn przerwana

  Po serii dobrych meczów w wykonaniu zespołów Akademii przyszedł czas na weekend bez zwycięstwa.

  Trampkarze ulegli w wyjazdowym meczu Concordii Murowana Goślina 1:5. Kluczowe dla wyniku spotkania okazały się minuty między 18. a 35., w których Huraganiści stracili 4 bramki.

  więcej