Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Lipno Stęszew

Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Lipno Stęszew

W niedzielę o godzinie 15:00 w przedostatnim domowym meczu sezonu na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach, Huragan w meczu na szczycie zagra z Lipnem Stęszew. Mecz odbędzie się w ramach XXXII kolejki spotkań IV ligi wielkopolskiej.

Huragan po ostatniej historycznej wygranej w Jarocinie z Jarotą 2:0 i bramkach Macieja Jakubka oraz Aleksa Silskiego, umocnił swoją pozycję wyprzedzając czwarty zespół już o 6 punktów.

W kończącym się sezonie Lipno Stęszew po 30. rozegranych spotkaniach zajmuje 2. miejsce wyprzedając nas lepszym bilansem bramkowym. W zeszłym tygodniu Lipno nie zagrało, na prośbę Victorii Września grającej w finale Wielkopolskiego Pucharu Polski mecz został przełożony na 19 czerwca. Wcześniej drużyna ze Stęszewa wygrała w Lesznie z Polonią 2:0. W obecnym sezonie Lipno wygrało 18 spotkań z czego 7 na wyjeździe, 7 razy remisowała z tego 5 razy na wyjeździe i doznało 5 porażek z czego tylko 2 na wyjeździe (jesienią z Kotwicą 1:3 i wiosną z Jarotą 0:2).

Ostanie spotkanie ligowe Huraganu z Lipnem  rozegrano 4 listopada ubiegłego roku w Stęszewie. W ostatniej minucie meczu zwycięstwo zapewniło sobie Lipno wygrywając 2:1. Bramkę dla Huraganu zdobył Maciej Jakubek.

Natomiast ostatni mecz w Pobiedziskach rozegrano 25 września 2022 roku, kiedy Huragan również przegrał 1:2, mimo prowadzenia po bramce Eryka Drożdżyńskiego.

Ogólny bilans w historii spotkań ligowych z Lipnem Stęszew przed niedzielnym meczem jest niekorzystny dla Huraganu: 4 wygrane, 3 remisy i 8 porażek.

W przerwie meczu  dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Zapraszamy do tekstowego śledzenia boiskowych wydarzeń na naszej stronie. W okienku gdzie widnieje informacja "Ostatnie mecze" (na głównej stronie) po rozpoczęciu meczu pojawi się informacja "Wynik na żywo". Po kliknięciu w komunikat lub wynik będzie można na żywo sprawdzać co dzieje się w trakcie meczu. (mw)

 powrót

Podobne Newsy