Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Sparta Szamotuły

Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Sparta Szamotuły

Po raz szósty u siebie w tym sezonie w rozgrywkach ligowych zagrają piłkarze Huraganu. Rywalem podopiecznych trenerów Kutyni i Przybylskiego będzie aktualnie 9. zespół ligi Sparta Szamotuły. Początek meczu w najbliższą niedzielę, tradycyjnie o godzinie 15.

Oba zespoły ostatni raz w lidze grały ze sobą w sezonie 2014/15. Wówczas na poziomie IV ligi, w rundzie jesiennej w Pobiedziskach Huraganiści wygrali 3:1 po golach Nikodema Kasperczaka, Adriana Płoski i trafieniu samobójczym. Zachęcamy do przypomnienia sobie tego meczu i obejrzenia skrótu (tutaj). W rewanżu w Szamotułach, wygrali aż 7:2 rywale. We wrześniu ubiegłego roku w 2 rundzie Okręgowego Pucharu Polski nasz zespół wygrał w Szamotułach 3:0 (skrót).

Warto zaznaczyć, że zespół Sparty jest ligowym beniaminkiem, który radzi sobie w wyższej lidze całkiem dobrze. Przed tygodniem nasi niedzielni rywale zremisowali u siebie z wiceliderem ligi Pogonią Łobżenica 0:0. 11 z 21 strzelonych goli dla piłkarzy z Szamotuł zdobył 22-letni Denis Maćkowiak, który jest jednym z najskuteczniejszych zawodników ligi.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook

Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na stadionie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Łukasz Araszkiewicz, a pomagać mu będą Damian Jankowski oraz Wojciech Pietrucki.

W związku z obecną sytuacją związaną z COVID zwracamy się z prośbą o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami prosimy również o zachowanie dystansu na trybunach, podczas wchodzenia i wychodzenia ze stadionu. Przy wejściu na stadion będzie dostępny płyn dezynfekujący. (gk)

 powrót

Podobne Newsy