Zapowiedź - piątek, 18:00, HURAGAN - Unia Swarzędz

Zapowiedź - piątek, 18:00, HURAGAN - Unia Swarzędz

Wyjątkowo w piątek o godzinie 18:00 Huraganiści rozegrają kolejny mecz na czwartoligowych boiskach. Na własnym terenie Pobiedziszczanie w lokalnych derbach zmierzą się ze spadkowiczem z III-ligi Unią Swarzędz.

Będzie to pojedynek wicelidera Unii i szóstego w tabeli Huraganu (różnica zaledwie jednego punktu).

Ostatni raz w lidze ekipy grały ze sobą ostatnio w 2018 roku w ostatnim meczu sezonu. W Pobiedziskach rywale prowadzeni wówczas przez Sławomira Majaka wygrali 2:0. W kolejnych sezonach czerwono-czarni grali w V lidze, a Unia w IV z przerwą na jeden, miniony sezon w którym rywalizowała na boiskach III ligi.

W historii spotkań obu ekip rozegranych przy Kiszkowskiej, 5 razy wygrywał HP, 6 razy był remis i 4 razy górą byli rywale (bramki 21:17).

Warto zaznaczyć, że drużynie ze Swarzędza występuję wychowanek naszego klubu Jan Paczyński. W bramce zobaczymy prawdopodobnie Dominika Nowickiego. Nie zagra raczej Tomasz Neumann, który wraca do formy po urazie barku.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody.Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 18:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Mikołaj Opic, a pomagać mu będą Piotr Bacia oraz Michał Arentewicz.

Wynik meczu śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 

 powrót

Podobne Newsy