Zapowiedź - sobota, 13:00, Polonia Kępno - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 13:00, Polonia Kępno - HURAGAN

W najbliższą sobotę o godz. 13. w dalekim Kępnie wybiegną by walczyć o ligowe punkty piłkarze Huraganu.

Będzie to drugi pojedynek przy ul. Sportowej dla czerwono-czarnych.

Pierwszy odbył się jako ostatni mecz ubiegłego sezonu, kiedy to gospodarze walczyli o utrzymanie i ostatecznie pokonali drużynę z Pobiedzisk 2:0.

W obecnym sezonie Polonia rozpoczęła z przytupem w Wągrowcu, po czym na następny punkt musiała czekać aż 4 kolejki i zremisowała w Gołuchowie.

Huragan niestety przystąpi do meczu osłabiony przez kontuzje, pauzy za kartki i „planowane" nieobecności. Nie pomogą w związku tym naszej jedenastce na pewno Matusiak, Jóźwiak, Piceluk oraz Janicki.

Należy zaznaczyć, że sponsorem najdalszego wyjazdu w tym sezonie drużyny seniorów do Kępna będzie PSB Mrówka w Pobiedziskach. Dziękujemy naszemu nowemu sponsorowi za dodatkowe wsparcie!

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 13:00 na obiekcie rywali poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Kalisza. Głównym będzie Adam Wieczorek, a pomagać mu będą Szymon Pera oraz Norbert Brzoski.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). 

UWAGA: Mecz będzie transmitowany będzie na kanale YouTube - TV COM przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Serdecznie zapraszamy. (gk)

 powrót

Podobne Newsy