Zapowiedź - sobota, 15:00, HURAGAN - Górnik Konin

Zapowiedź - sobota, 15:00, HURAGAN - Górnik Konin

W sobotnie popołudnie o godzinie 15:00 Huraganiści na własnym terenie podejmować będą zespół Górnika Konin. Będzie to pierwszy mecz rundy wiosennej w Pobiedziskach.

Przypomnijmy, że przed tygodniem na inaugurację rundy rewanżowej czerwono-czarni wygrali we Wrześni z Victorią 2:0.

Co ciekawe będzie to pierwszy oficjalny mecz pomiędzy tymi zespołami w Pobiedziskach. W 2001 roku w Pomarzanowicach 3:2 wygrali Koninianie, ale był to tylko mecz towarzyski (bramki dla HP autorstwa Roberta Robińskiego i Przemysława Kordackiego). Jesienią w Koninie 1:0 wygrali Pobiedziszczanie po golu Marcina Jędrzejczaka w doliczonym czasie gry.  

Trzeba przyznać, że zespół Górnika po spadku z III ligi w minionym sezonie zdecydowanie zawodzi. Ostatnie miejsce i tylko 6 zdobytych punktów w 19. meczach to bardzo niewiele jak na potencjał tak dużego miasta. Górnicy jednak zapowiadają, że nie złożyli borni i do końca walczyć będą o ligowy byt.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Marcin Górczak, a pomagać mu będą Robert Pawlicki i Krzysztof Nowak.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy