Zapowiedź - sobota, 15:00, Noteć Czarnków - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 15:00, Noteć Czarnków - HURAGAN

X ligowa kolejka przyniesie nam pierwszy historyczny mecz pomiędzy Huraganem, a Notecią Czarnków. Obie drużyny nigdy wcześniej nie miały okazji zmierzyć się zarówno w meczu o stawkę jak i towarzyskim. Wyjazdowym, sobotni mecz rozpocznie się o godzinie 15.

Rywale, licząc mecze pucharowe wygrali sześć gier z rzędu (4 liga, 2 pp). Na własnym terenie w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Cztery zwycięstwa, remis, tylko dwie stracone i aż szesnaście strzelonych bramek to dowód na to, że Czarnkowski obiekt jest trudnym miejscem dla przyjezdnych.

Huraganiści z kolei jeszcze w tym sezonie na wyjeździe nie wygrali... Dwa remisy i tyle samo porażek niestety nie napawa optymizmem. Przed sezonem obie drużyny były wymieniane w gronie faworytów do wygrania ligi. Obecnie jednak będzie to, patrząc wyłącznie na ligowe fakty - starcie piątego i ósmego zespołu w tabeli.

Sobotnie zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na boisku w Czarnkowie poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Piły. Głównym będzie Filip Bartoszewski, który ostatnio sędziował przegrany przez HP mecz w Złotowie, a pomagać mu będą Wojciech Hudzik oraz Maciej Ćwiek.

Wynik na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy