Zapowiedź - sobota, 15:00, Victoria Września - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 15:00, Victoria Września - HURAGAN

Już pierwszy weekend marca przyniesie nam ligowe piłkarskie emocje. Po 98. dniach zimowej przerwy do rywalizacji powrócą czwartoligowe drużyny. 

Na starcie Huraganiści udadzą się do Wrześni gdzie w sobotę o godzinie 15. zmierzą się z miejscową Victorią. 

Jesienią w Pobiedziskach czerwono-czarni po ciekawym i zaciętym meczu wygrali 2:0 (1:0) po golu samobójczym przeciwników i trafieniu Bartosza Żołądkiewicza. Co przyniesie rewanż? Przekonamy się niebawem!

Będzie to pojedynek drużyn sąsiadujących w ligowej tabeli. Rywale zajmują miejsce 10. mając na koncie 25 punktów (stan po wycofaniu z ligi Wilków Wilczyn), z kolei HP zgromadził dotąd trzy oczka więcej i "przezimował" na miejscu 9. Tym samym już na starcie podopiecznych trenerów Kutyni i Przybylskiego czeka trudne zadanie.

W zespole z Wrześni w przeciwieństwie do ekipy z Pobiedzisk doszło do sporych zmian kadrowych. Trzeba zaznaczyć, że drużyna trenera Krzyszkowiaka rok 2022 rozpoczęła bardzo dobrze. Tydzień temu rozegrała na własnym terenie mecz pucharowy w którym pokonała Victorię Ostrzeszów 4:0 i awansowała do kolejnej rundy.  

Ostatni raz Huragan we Wrześni z Victorią zagrał w kwietniu 2000 roku. Wówczas drużyna trenera Czesława Jakołcewicza wgrała 3:0 po golach Piotra Jacka, Waldemara Przysiudy i golu samobójczym. Będzie to 23. oficjalny mecze pomiędzy obiema ekipami w historii rywalizacji.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na obiekcie rywali poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Piły. Głównym będzie Mikołaj Kalinowski, a pomagać mu będą Kamil Stochaj oraz Wojciech Sikora

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy