Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Kotwica Kórnik

Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Kotwica Kórnik

Już w najbliższą sobotę o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach zostanie rozegrane kolejne spotkanie IV ligi grupy wielkopolskiej.

Będzie dwunasta seria spotkań.

Samodzielnie liderujący od czterech kolejek w ligowej tabeli Huragan Pobiedziska zmierzy się z zawsze groźną i wymagającą drużyną Kotwicy Kórnik.

Po ostatniej wyjazdowej pierwszej w obecnym sezonie porażce 1:2 na trudnym terenie w Gołuchowie tym razem przed własną publicznością Huragan będzie podejmował drużynę z Kórnika.

W obecnym sezonie Kotwica po 11 rozegranych spotkaniach zajmuje 5 miejsce. Zeszłotygodniowa wysoka wygrana na własnym terenie z Victorią Września 5:1 była trzecim meczem z rzędu bez porażki. Kotwica wcześniej na własnym terenie pokonała także wicelidera tabeli Lipno Stęszew, a w sezonie doznała tylko dwóch porażek na wyjazdach z Centrą Ostrów i Jarotą Jarocin.

Ostanie spotkanie ligowe Huraganu z Kotwicą rozegrane zostało 18 marca bieżącego roku kiedy to zremisowaliśmy w Pobiedziskach 2:2 po bramkach Januszewicza i Piceluka w ostatniej minucie meczu.

Ogólny bilans w historii spotkań ligowych z Kotwicą Kórnik przed sobotnią potyczką jest niekorzystny dla Huraganistów: 8 wygranych, 8 remisów i 12 porażek. Warto tez wspomnieć, że ostatnia wygrana Huraganu z Kotwicą w Pobiedziskach miała miejsce 8 lat temu w sezonie 2015/16.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Nowością tego sezonu jest możliwość tekstowego śledzenia boiskowych wydarzeń na naszej stronie. W okienku gdzie widnieje informacja "Ostatnie mecze" (na głównej stronie) po rozpoczęciu meczu pojawi się informacja "Wynik na żywo". Po kliknięciu w komunikat lub wynik będzie można na żywo sprawdzać co dzieje się w trakcie meczu. (mw)

 powrót

Podobne Newsy

 • Seniorski raport zdrowotny
  16 lutego 2024 r.
  Seniorski raport zdrowotny

  Cztery tygodnie treningów za, cztery przed. Huraganiści są na półmetku przygotowań. Zaglądamy do "szatni" aby poinformować jak wygląda sytuacja zdrowotna naszej drużyny.

  więcej 
 • Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing
  2 lutego 2024 r.
  Dramat "Bryla"... Po dwóch tygodniach treningów czas na sparing

  Dwa tygodnie okresu przygotowawczego mają za sobą piłkarze pierwszej drużyny naszego klubu. Huraganiści zaliczyli w tym czasie sześć intensywnych jednostek treningowych.

  więcej 
 • Seniorzy wrócili do treningów
  22 stycznia 2024 r.
  Seniorzy wrócili do treningów

  W poniedziałek 22 stycznia na pierwszym treningu zimowego okresu przygotowawczego spotkali się seniorzy naszego klubu. Zajęcia poprzedziło spotkanie organizacyjne na którym trener Damian Ludwiczak przedstawił plan działań na najbliższe osiem tygodni pracy.

  więcej