Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Obra Kościn

Zapowiedź - sobota, 16:00, HURAGAN - Obra Kościn

Przedostatni w tym sezonie na własnym terenie zaprezentują się Huraganiści (4 miejsce). W sobotę o godzinie 16:00 przy Kiszkowskiej 7 zagramy z ósmym zespołem tabeli - Obrą Kościan.

Będzie to 34. kolejka wielkopolskiej IV ligi.

Huragan z Obrą w historii mierzył się dwa razy. Było to w sezonie 2000/2001 na poziomie ówczesnej III ligi. Niestety zarówno w Pobiedziskach (0:4) jak i Kościanie (1:2) wygrali rywale.

Jesienią w pojedynku obu drużyn rozegranym na boisku w Kościanie historia się powtórzyła i lepsi byli rywale wygrywając ponownie 2:1.

W kadrze HP na sobotni mecz zabraknie na pewno kontuzjowanego Marcina Jędrzejczaka oraz pauzującego za kartki Dawida Ciążyńskiego.

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 16:00 na obiekcie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Dawid Maciejewski, a pomagać mu będą Kamil Danielczyk i Tomasz Stelmaszewski​.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów (informacja o biletach) tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook.

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy