Zapowiedź - sobota, 17:00, Górnik Konin - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 17:00, Górnik Konin - HURAGAN

Po trzech sezonach przerwy na boiskach IV ligi zawitają piłkarze Huraganu! Czerwono-czarni na pierwszy mecz udadzą się do Konina gdzie w sobotę o godzinie 17. zmierzą się miejscowym Górnikiem, spadkowiczem z III ligi.

W pierwszej kolejce nasz zespół nie zagrał ze względu na remont szatni w Pobiedziskach. Zaległy mecz z Victorią Września odbędzie się 18 sierpnia o 18:30.

Będzie to pierwszy w historii pojedynek pomiędzy seniorskimi zespołami z Konina i Pobiedzisk. Z pewnością piłkarzy HP czeka trudna przeprawa. Piłkarze Górnika po pięciu sezonach gry w III lidze spadli do IV, ale klub z taką tradycją na pewno szybko będzie chciał powrócić na trzecioligowy front.

W 20-sto osobowej kadrze trenerów KutyniCzyżewskiego Przybylskiego zobaczymy trzy nowe twarze, 19-letniego bramkarza Krzysztofa Chmielewskiego, 17-letniego obrońcę Huberta Kaptura oraz 18-letniego pomocnika Filipa Szkutnika. Wszystkich nowych "Huraganistów" zaprezentujemy w osobnym newsie w przyszłym tygodniu.

Warto przypomnieć, że przebudowany zespół trenera Marcina Muzykiewicza w pierwszej kolejce w derbach przegrał na wyjeździe z Olimpią Koło 2:0 (0:0). Mecz transmitowany będzie na kanale youtube Górnik Konin TV.  Zapraszamy do oglądania transmisji (tutaj)!

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 17:00 na obiekcie w Koninie przy ulicy Podwale poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Kalisza. Głównym będzie Dawid Pieniężny, a pomagać mu będą Kamil Kanclerz oraz Artur Lubryka. (gk)

 powrót

Podobne Newsy