Zima pokrzyżowała plany ligowcom

Zima pokrzyżowała plany ligowcom

Nagłe i intensywne opady śniegu sprawiły, że zaplanowane na niedzielę mecze młodzików i juniorów zostały odwołane. Zatem jedynym piłkarskim wydarzeniem minionego weekendu była sobotnia gra kontrolna orlików z drugim zespołem trampkarzy.

Oba zespoły prowadzone są przez trenera Roberta Raszewskiego i była to doskonała okazja dla obu ekip, aby doskonalić trenowane działania w formie gry.

Spotkanie obfitowało w liczne bramki i mnóstwo udanych, indywidualnych akcji. Po zakończonej grze, trener nie ukrywał zadowolenia z takiej formy treningu, podkreślając wiele dobrych zachowań w ataku zarówno orlików jak i trampkarzy. 

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Runda jesienna zakończona
  1 grudnia 2022 r.
  Runda jesienna zakończona

  W ostatnich dniach listopada swoje zaległe mecze rozegrały zespoły juniora i młodzika. Dodatkowo żaki wzięły udział w turnieju GES-CUP. Zapraszamy na podsumowanie ostatni rywalizacji naszych drużyn młodzieżowych w 2022 roku.

  więcej 
 • Ostatni, udany akord trampkarzy
  15 listopada 2022 r.
  Ostatni, udany akord trampkarzy

  W miniony weekend trampkarze i młodziki rywalizowali o ligowe punkty. Niestety największą bolączką naszych ekip okazały się drugie połowy meczów.

  Zapraszamy do przeczytania relacji z poczynań naszej młodzieży.

  więcej 
 • Intensywny weekend naszych drużyn młodzieżowych
  9 listopada 2022 r.
  Intensywny weekend naszych drużyn młodzieżowych

  Bardzo dużo działo się podczas minionego weekendu. Wszystkie nasze drużyny brały udział w rozgrywkach pod egidą Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

  więcej