Runda wiosenna - sezon 2021/2022
Tabela Rezerwy (-2003) - Klasa B "PROTON" Grupa 5

Klub M Pkt Br Z R P
1.
1922 LECHIA Kostrzyn II
1922 LECHIA Kostrzyn II 18 46 66:24 15 1 2
2.
KOTWICA Kórnik II
KOTWICA Kórnik II 18 39 46:14 12 3 3
3.
Antares Zalasewo
Antares Zalasewo 18 36 63:39 11 3 4
4.
ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA 17 35 58:28 11 2 4
5.
KOSYNIER Sokołowo
KOSYNIER Sokołowo 18 26 43:49 8 2 8
6.
GKS Gułtowy
GKS Gułtowy 17 24 33:30 7 3 7
7.
FARA PELIKAN Żydowo
FARA PELIKAN Żydowo 17 20 34:42 6 2 9
8.
Wełnianka Kiszkowo
Wełnianka Kiszkowo 17 18 30:56 4 6 7
9.
LKS Kicin
LKS Kicin 18 14 30:67 4 2 12
10.
KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO II
KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO II 17 10 32:54 2 4 11
11.
PIAST Kobylnica Karamba Gruszczyn II
PIAST Kobylnica Karamba Gruszczyn II 17 4 22:70 1 1 15
12.
VITCOVIA Witkowo II
VITCOVIA Witkowo II 12 19 36:23 6 1 5
13.
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II 12 17 34:31 5 2 5


Terminarz / wyniki Rezerwy (-2003) - Klasa B "PROTON" Grupa 5

Kolejka Data Gospodarze Goście
14
26.03.2022 r.
godz. 00:00
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
-- : --
Antares Zalasewo
Antares Zalasewo
15
2.04.2022 r.
godz. 00:00
LKS Kicin
LKS Kicin
-- : --
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
16
9.04.2022 r.
godz. 00:00
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
-- : --
ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
17
23.04.2022 r.
godz. 00:00
PIAST Kobylnica Karamba Gruszczyn II
PIAST Kobylnica Karamba Gruszczyn II
-- : --
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
18
30.04.2022 r.
godz. 00:00
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
-- : --
Wełnianka Kiszkowo
Wełnianka Kiszkowo
19
7.05.2022 r.
godz. 00:00
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
-- : --
GKS Gułtowy
GKS Gułtowy
20
14.05.2022 r.
godz. 00:00
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
-- : --
KOSYNIER Sokołowo
KOSYNIER Sokołowo
21
21.05.2022 r.
godz. 00:00
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
-- : --
1922 LECHIA Kostrzyn II
1922 LECHIA Kostrzyn II
22
28.05.2022 r.
godz. 00:00
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
-- : --
VITCOVIA Witkowo II
VITCOVIA Witkowo II
23
4.06.2022 r.
godz. 00:00
KOTWICA Kórnik II
KOTWICA Kórnik II
-- : --
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
24
11.06.2022 r.
godz. 00:00
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
-- : --
FARA PELIKAN Żydowo
FARA PELIKAN Żydowo
26
26.06.2022 r.
godz. 12:00
ZJEDNOCZENI Trzemeszno II
ZJEDNOCZENI Trzemeszno II
-- : --
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II


Runda jesienna - sezon 2021/2022
Tabela Rezerwy (-2003) - Klasa B "PROTON" Grupa 5

Klub M Pkt Br Z R P
1.
1922 LECHIA Kostrzyn II
1922 LECHIA Kostrzyn II122841:20912
2.
KOTWICA Kórnik II
KOTWICA Kórnik II122736:9831
3.
ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA122542:23813
4.
Antares Zalasewo
Antares Zalasewo122146:31633
5.
VITCOVIA Witkowo II
VITCOVIA Witkowo II121936:23615
6.
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II121734:31525
7.
GKS Gułtowy
GKS Gułtowy121726:23525
8.
FARA PELIKAN Żydowo
FARA PELIKAN Żydowo121626:26516
9.
KOSYNIER Sokołowo
KOSYNIER Sokołowo121628:37516
10.
Wełnianka Kiszkowo
Wełnianka Kiszkowo121422:36354
11.
LKS Kicin
LKS Kicin121126:53327
12.
ZJEDNOCZENI Trzemeszno II
ZJEDNOCZENI Trzemeszno II12926:41237
13.
PIAST Kobylnica Karamba Gruszczyn II
PIAST Kobylnica Karamba Gruszczyn II12119:550111


Terminarz / wyniki - Rezerwy (-2003) - Klasa B "PROTON" Grupa 5

Kolejka Data Gospodarze Goście
1
29.08.2021 r.
godz. 18:00
Antares Zalasewo
Antares Zalasewo
3:3
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
2
5.09.2021 r.
godz. 14:00
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
10:1
LKS Kicin
LKS Kicin
3
11.09.2021 r.
godz. 16:30
KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO II
KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO II
3:0
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
3
11.09.2021 r.
godz. 16:30
ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
3:0
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
4
19.09.2021 r.
godz. 15:00
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
5:1
PIAST Kobylnica Karamba Gruszczyn II
PIAST Kobylnica Karamba Gruszczyn II
5
26.09.2021 r.
godz. 14:00
Wełnianka Kiszkowo
Wełnianka Kiszkowo
1:1
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
6
2.10.2021 r.
godz. 16:00
GKS Gułtowy
GKS Gułtowy
1:0
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
7
10.10.2021 r.
godz. 11:00
KOSYNIER Sokołowo
KOSYNIER Sokołowo
7:1
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
8
17.10.2021 r.
godz. 11:00
1922 LECHIA Kostrzyn II
1922 LECHIA Kostrzyn II
6:4
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
9
23.10.2021 r.
godz. 15:00
VITCOVIA Witkowo II
VITCOVIA Witkowo II
1:2
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
10
31.10.2021 r.
godz. 13:00
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
2:1
KOTWICA Kórnik II
KOTWICA Kórnik II
11
6.11.2021 r.
godz. 14:00
FARA PELIKAN Żydowo
FARA PELIKAN Żydowo
2:3
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
13
21.11.2021 r.
godz. 13:00
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
3:4
ZJEDNOCZENI Trzemeszno II
ZJEDNOCZENI Trzemeszno II
13
21.11.2021 r.
godz. 13:00
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
3:4
KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO II
KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO II