Runda wiosenna - sezon 2021/2022
Tabela Trampkarz (2008-2009) - Poznań: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

Klub M Pkt Br Z R P
1.
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska 5 15 24:6 5 0 0
2.
Concordia Mur. Gośl.
Concordia Mur. Gośl. 4 9 10:5 3 0 1
3.
Vitcovia Witkowo
Vitcovia Witkowo 4 4 3:6 1 1 2
4.
Chrobry Gniezno
Chrobry Gniezno 5 2 2:11 0 2 3
5.
Kotwica Kórnik
Kotwica Kórnik 4 1 7:18 0 1 3


Terminarz / wyniki Trampkarz (2008-2009) - Poznań: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

Kolejka Data Gospodarze Goście
1
3.04.2022 r.
godz. 15:00
Kotwica Kórnik
Kotwica Kórnik
1:5
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
2
10.04.2022 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
4:1
Concordia Mur. Gośl.
Concordia Mur. Gośl.
3
24.04.2022 r.
godz. 14:00
Chrobry Gniezno
Chrobry Gniezno
0:3
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
5
15.05.2022 r.
godz. 10:30
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
3:0
Vitcovia Witkowo
Vitcovia Witkowo
6
22.05.2022 r.
godz. 10:30
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
9:4
Kotwica Kórnik
Kotwica Kórnik
7
28.05.2022 r.
godz. 10:00
Concordia Mur. Gośl.
Concordia Mur. Gośl.
-- : --
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
8
5.06.2022 r.
godz. 10:10
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
-- : --
Chrobry Gniezno
Chrobry Gniezno
10
18.06.2022 r.
godz. 00:00
Vitcovia Witkowo
Vitcovia Witkowo
-- : --
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska


Runda jesienna - sezon 2021/2022
Tabela Trampkarz (2008-2009) - Poznań: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

Klub M Pkt Br Z R P
1.
STELLA Luboń II
STELLA Luboń II102449:17802
2.
Avia Kamionki
Avia Kamionki101935:17613
3.
Concordia Mur. Gośl.
Concordia Mur. Gośl.101926:20613
4.
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska101535:23505
5.
Vitcovia Witkowo
Vitcovia Witkowo101214:30406
6.
Chrobry Gniezno
Chrobry Gniezno1008:600010


Terminarz / wyniki - Trampkarz (2008-2009) - Poznań: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

Kolejka Data Gospodarze Goście
1
4.09.2021 r.
godz. 09:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
0:3
Avia Kamionki
Avia Kamionki
2
12.09.2021 r.
godz. 13:00
STELLA Luboń II
STELLA Luboń II
7:4
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
3
14.11.2021 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
1:2
Concordia Mur. Gośl.
Concordia Mur. Gośl.
4
26.09.2021 r.
godz. 11:00
Vitcovia Witkowo
Vitcovia Witkowo
1:3
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
5
3.10.2021 r.
godz. 11:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
12:1
Chrobry Gniezno
Chrobry Gniezno
6
9.10.2021 r.
godz. 12:00
Avia Kamionki
Avia Kamionki
4:2
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
7
17.10.2021 r.
godz. 13:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
2:5
STELLA Luboń II
STELLA Luboń II
8
23.10.2021 r.
godz. 12:00
Concordia Mur. Gośl.
Concordia Mur. Gośl.
0:5
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
9
30.10.2021 r.
godz. 13:00
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska
4:0
Vitcovia Witkowo
Vitcovia Witkowo
10
7.11.2021 r.
godz. 12:00
Chrobry Gniezno
Chrobry Gniezno
0:2
Huragan Pobiedziska
Huragan Pobiedziska