Adam Wróblewicz wzmacnia struktury organizacyjne Huraganu!

Adam Wróblewicz wzmacnia struktury organizacyjne Huraganu!

Miło jest nam poinformować, że od 1 marca nowa rolę w klubie tj. Kierownika ds. organizacyjnych objął Adam Wróblewicz, który przenosi się do nas na zasadzie transferu definitywnego z TPS-u Winogrady.

Adam całe życie związany jest z piłką nożną, jako zawodnik oraz działacz. Swoją przygodę z piłką jako zawodnik zaczynał w Lechu Poznań, z którego przeniósł się do Warty Poznań. Aktywne granie zakończył w 2020 roku właśnie w TPS-ie Winogrady, gdzie do końca marca był Pełnomocnikiem Zarządu.

Wierzymy, że dzięki piłkarskiemu doświadczeniu oraz wiedzy merytorycznej zdobytej m.in. podczas studiów podyplomowych z zakresu Menadżera Sportu, nowa osoba pomoże wejść Huraganowi na jeszcze wyższy poziom organizacyjny.

Adam Wróblewicz będzie ściśle współpracował z Mateuszem Bernasiem, który od 1 lutego działa w strukturach HP jako trener koordynator szkolenia grup młodzieżowych.

Witamy na pokładzie i życzmy owocnej pracy w nowym środowisku! (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Plan obchodów 100-lecia istnienia klubu
  20 marca 2024 r.
  Plan obchodów 100-lecia istnienia klubu

  Rok 2024 jest bardzo wyjątkowym w historii istnienia Huraganu Pobiedziska, ponieważ tym roku obchodzimy 100-lecia istnienia naszego Stowarzyszenia, którego data powstania została niedawno potwierdzona na rok 1924.

  więcej 
 • Przekaż 1,5% podatku na HP!
  29 lutego 2024 r.
  Przekaż 1,5% podatku na HP!

  Zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie każdy z Państwa może zdecydować o przekazaniu środków ze swojego podatku dochodowego za rok ubiegły na wsparcie dowolnej organizacji pożytku publicznego.

  więcej 
 • Zebranie Komitetu Obchodów 100-lecia Huraganu
  23 stycznia 2024 r.
  Zebranie Komitetu Obchodów 100-lecia Huraganu

  W poniedziałek 22 stycznia na Stadionie Miejskim odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące programu obchodów jubileuszu 100-lecia istnienia naszego klubu. Na spotkaniu obecnych było 9. członków Komitetu.

  więcej