Ostatnia gra kontrolna za nami, czas na mecze o stawkę

Wygraną 3:0 (1:0) zakończył się dodatkowy zarazem ostatni sparing czerwono-czarnych zimowego okresu przygotowawczego. Rywalem HP był wicelider V ligi gr. II Avia Kamionki.

Spotkanie rozegrane zostało w czwartkowy wieczór w Poznaniu na Golęcinie. Bramki dla Huraganu strzelali kolejno Miłosz Michalski, Patryk Pech oraz Maciej Jakubek. Trenerzy Damian Ludwiczak i Mateusz Bernaś mieli do dyspozycji 20. zawodników.

W najbliższy weekend Huraganiści będą mieli wolne, a za tydzień w 1/16 Pucharu Polski na szczeblu województwa rywalem HP będzie Polonia Leszno. Pierwsza ligowa kolejka z kolei za dwa tygodnie.

Wyniki rozegranych gier kontrolnych HP dostępny jest tutaj. Szczegóły meczowe dostępne tutaj. (gk)​