Asortyment klubowych gadżetów coraz większy. Promuj Huragan i Ty!

Asortyment klubowych gadżetów coraz większy. Promuj Huragan i Ty!

Zachęcamy do nabywania klubowych gadżetów promujących nasze stowarzyszenie! Kupować je można w kasie w trakcie meczów seniorów czerwono-czarnych na własnym terenie oraz w sklepie ODIDO, który mieści się przy Pobiedziskim rynku. Asortyment gadżetów stopniowo się powiększa i na chwilę obecną liczy 31 rzeczy.

Z logo klubu nabyć można m.in.: dwa rodzaje czapek zimowych, szaliki, skarpetki, rękawiczki, długopisy, breloki, bidony, zapachy samochodowe, napoje energetyczne, magnesy na lodówkę, odznaki, kalendarz 2020 czy worki na buty. Nowością są m.in. portfele, bluzy, plecaki czy czapki z daszkiem!  

Cała oferta wraz ze zdjęciami dostępna jest w zakładce Gadżety -> Nasze gadżety (tutaj). Cały wpływ ze sprzedaży przeznaczany jest wyłącznie na działalność statutową klubu. Promuj Huragan i Ty! 

 powrót

Podobne Newsy

 • Przekaż 1,5% podatku na HP!
  29 lutego 2024 r.
  Przekaż 1,5% podatku na HP!

  Zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie każdy z Państwa może zdecydować o przekazaniu środków ze swojego podatku dochodowego za rok ubiegły na wsparcie dowolnej organizacji pożytku publicznego.

  więcej 
 • Zebranie Komitetu Obchodów 100-lecia Huraganu
  23 stycznia 2024 r.
  Zebranie Komitetu Obchodów 100-lecia Huraganu

  W poniedziałek 22 stycznia na Stadionie Miejskim odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące programu obchodów jubileuszu 100-lecia istnienia naszego klubu. Na spotkaniu obecnych było 9. członków Komitetu.

  więcej 
 • Walne Sprawozdawczo-Wyborcze i ważne fakty historyczne!
  23 czerwca 2023 r.
  Walne Sprawozdawczo-Wyborcze i ważne fakty historyczne!

  W czwartek 22 czerwca zebrało się kworum członków klubu wraz z jego sympatykami aby dać zadość sprawom formalnym – podsumowaniu działalności za rok 2022 oraz dokonać zmian w zarządzie. 

  więcej